Real? Jsem s ním v pohodě, protože "panebože" si řeknete při pohledu na všechny týmy, míní Klopp

Real? Jsem s ním v pohodě, protože "panebože" si řeknete při pohledu na všechny týmy, míní Klopp
OBSAHUJE VIDEO

Mimořádně atraktivním čtvrtfinále Ligy mistrů je repríza finálového klání z roku 2018 mezi Realem Madrid a FC Liverpool.

Real Madrid, jenž se dostal do čtvrtfinále po třech letech, už nevypadl v dotyčné fázi osmkrát za sebou a pozitivní bilanci má i proti Reds, které dokázal skolit třikrát v řadě.

Aktuálně druhý tým LaLigy navíc může hřát i aktuální forma - soubor Zinedina Zidana je bez porážky již 11 soutěžních utkání a Karim Benzema skóroval v posledních sedmi duelech, do nichž zasáhl.

I když budou nejúspěšnějšímu týmu v historii Ligy mistrů chybět Eden Hazard i Sergio Ramos, na úřadujícího anglického šampiona si bude věřit...

"Čím dále se v soutěži dostanete, tím těžší to je. Liverpool patří k nejsilnějším týmům vůbec. Budou to dva skvělé zápasy," citoval web ceskatelevize.cz slova forvarda Rodryga.

Momentálně šestý tým Premier League, jenž v osmifinále zastavil Lipsko, sice ovládl poslední tři soutěžní klání s čistým kontem, nicméně pokud jde o evropské poháry, na španělské půdě nezvítězil šestkrát za sebou.

"Je to těžký los, ale jsem s ním v pohodě, protože při pohledu na všechny týmy si řeknete: 'Panebože'. Moc se na zápasy s Realem těším. Hráli jsme s ním před třemi lety a byl to pro nás těžký večer, takže je skvělé se s ním znovu utkat," přidal pozitivně naladěný Jürgen Klopp, jehož svěřenci by se v případě úspěchu ve dvojzápase s Los Blancos utkali s lepším z dvojice Chelsea - Porto.

Jestli nezískáme Haalanda, zaměříme se na plán B, hlásí sebevědomě vedení Barcelony

Zdroj: ČT Sport