Kdybych se objevil v nominaci na Euro, byla by to fantazie, přiznal jablonecký Schranz

Kdybych se objevil v nominaci na Euro, byla by to fantazie, přiznal jablonecký Schranz

Nejlepší střelec jabloneckého mužstva Ivan Schranz (27) už má za sebou za slovenský národní tým sedm mezinárodních startů a věří, že by se mohl za pár měsíců představit i na Euru.

"V úterý jsem hrál za slovenskou reprezentaci celý zápas světové kvalifikace proti Rusku. Posledních deset dnů bylo opravdu náročných, i kvůli cestování," přiznal po bezgólové remíze v Ďolíčku bývalý ofenzivní hráč Sparty, Spartaku Trnava, Dukly, Limassolu i Dynama České Budějovice, jehož slova nabídl web gol.cz.

"První dvě kvalifikační utkání jsme výsledkově nezvládli, nepodali jsme výkony, jaké jsme měli. Snesla se na nás zasloužená kritika. K zápasu s Ruskem jsme přistoupili správně, převedli jsme už výkon, který si naši fanoušci přejí. Výhrou jsme se vrátili do hry o postup. Pomalu ale jistě se blíží mistrovství Evropy, samozřejmě bych byl rád u toho. Kdybych se objevil v nominaci, byla by to fantazie. Skupinu máme těžkou, ale před jedenácti lety na mistrovství světa mělo Slovensko stejně obtížnou. Porazili jsme však jednoho z největších favoritů Anglii a postoupili jsme dál. Jde o tři zápasy, může se v nich stát cokoli, uvidíme," pokračoval v interview pro magazín Gól klubový svěřenec Petra Rady.

V nejbližších dnech a týdnech už se však musí soustředit pouze na zelenobílou značku ze Střelnice. 7. a 14. dubna ji čkají i dva atraktivní střety se Spartou - jeden pohárový a jeden ligový...

"Středeční čtvrtfinále MOL Cupu se Spartou je ale od pátečního duelu na Bohemce poměrně daleko, na odpočinek je dostatek času. Připravíme se dobře. Pro Jablonec je stejná priorita liga i pohár, ze kterého je kratší cesta do Evropy. Tak proč se o triumf nepokusit," uzavřel na gol.cz rychlonohý spoluhráč Doležala, Chramosty a spol., jehož týmu patří po čtyřiadvaceti odehraných zápasech čtvrtá pozice.

Trpišovský o derby: Kéž by ale bylo hodně šancí a hrál se dobrý fotbal. Uvidíme, jak k tomu přistoupí rozhodčí

Zdroj: gol.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.