Urputný Arsenal se nevzdává a chystá finální zteč. Podaří se mu klofnout vysněnou posilu?

Urputný Arsenal se nevzdává a chystá finální zteč. Podaří se mu klofnout vysněnou posilu?

Bezradnost Arsenalu na přestupovém trhu je pověstná. Jeden příklad za všechny? Nekončící sága kolem Wilfrieda Zahy. Podle posledních zpráv se, ale tentokrát Gunners nechystají dělat jenom vlny a vysněnou posilu skutečně přivést.

Pozdě, ale přece? Taková myšlenka okamžitě proběhne fanouškům Gunners při otevření pomyšlení na Wilfrieda Zahu. Nekončící sága kolem jeho příchodu na Emirates Stadium se táhne již od roku 2019, kdy Arsenal čachroval s částkou 40 milionů liber, která byla Crystal Palace málo.

 Co se tedy změnilo? Zaha po nerealizovaném přestupu na obě strany nešetřil zklamáním. Samotný hráč se nikdy netajil sympatiím ke Kanonýrům, kteří ovšem jeho přestup nedotáhli. Zaha jenž je často považován za nejlepšího hráče mimo elitní kluby Premier League, byl dlouhodobě rád udělal další kariérní krok směrem k ligové elitě. A jelikož není znám další zájemce z vybrané adresy, je míček opět na straně Arsenalu. Podaří se vzájemně uspokojit své potřeby a transfer dotáhnout?

Tentokrát by nemělo být proti ani Crystal Palace, které plánuje přestavět kádr a mohla by mu vonět opětovná blízkost mamonu. Zahovi aktuálně zbývají poslední dva roky smlouvy a v 28 letech má možná poslední šanci proniknout mezi ligovou smetánku.

Zdroj: 90min.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.