Kus za kus a hvězda za hvězdu? Solskjaer hodlá Lingarda využít pro svůj vysněný cíl

Kus za kus a hvězda za hvězdu? Solskjaer hodlá Lingarda využít pro svůj vysněný cíl

Na trase Manchester United - West Ham je opět rušno. A nepřekvapivě je v hlavní vedlejší roli obsazen opět Jesse Lingard. V jakým intencích je zmiňován tentokrát?

West Ham zažívá úžasnou sezonu. Velký podíl na to má krom střelecké potence Tomáše Součka a tahů m Davida Moyese i největší klubová hvězda Declan Rice. Obletovaný mladík je spojován se všemi věhlasnými adresami na Ostrovech, v případě United ovšem věc přichází do osobní roviny.

Na uplynulém reprezentačním srazu, kde Rice zazářil se hráči Red Devils snažili vehementně hráče přesvědčit. že právě United pro něj mají být tou správnou destinací. Nezávazné vtípky by se ovšem mohli v létě přeměnit v celkem očekávanou realitu. Hammers budou Rice jen těžko držet, byť operují s představou kolem 100 milionů liber. A právě zde přichází na scénu Lingard.

Není veřejným tajemstvím, že mají ve West Hamu o Lingarda eminentní zájem, a tak by mohl stáhnout nemalou částku z Ricovi astronomické částky. United si za "Lingardinha" představují částku okolo 40 milionu Euro. Kdyby se částka dostala na hratelnou částku 60-70 milionu Euro, tak byl Ricův příchod mnohem reálnější. Sehraje oživený  Lingard klíčovou roli?

Zdroj: theathletic.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.