Inter Milán zvládl další bitvu s Cagliari, Juventus proti Janovu nezaváhal

Poslední Crotone se představilo ve Spezii, která taktéž bojuje o udržení. Tři body tentokrát potřebovalo jako sůl, těsně před závěrečným hvizdem o ně ale přišlo. Crotone nakonec Spezii podlehlo 2:3! Skóre otevřel před pauzou hostující Djidji. Za Spezii sice v 63. minutě vyrovnal Verde, Simy ale strhl vedení opět na stranu hostů. Jenže tím to neskončilo. Poslední slovo měla Spezia, která v 90. minutě zásluhou Maggioreho vyrovnala a nespokojila se ani s remízou, v nastavení totiž šokující obrat dokonal Erlič! Spezia porazila Crotone 3:2.

Druhý tým v tabulce, AC Milán, si odváží tři body z hřiště Parmy. Skóre otevřel Ante Rebič, před pauzou na 2:0 zvýšil Franck Kessié. Jenže pak přišla nepříjemnost, vyloučit se totiž za nesportovní chování nechal zkušený útočník Zlatan Ibrahimovič. Údajně sprostě nadával rozhodčímu. Parma navíc poté snížila na 1:2 a Milán se obával o výsledek, o vítězství však nakonec nepřišel, ke konci ještě zvýšil Leao a Rossoneri tak v Parmě zvítězili 3:1.

Turín sice před týdnem uhrál v derby remízu s Juventusem, tuhle sezónu se ale spíše trápí a stále se musí strachovat o ligovou příslušnost i pro příští sezónu. Na hřišti Udinese, týmu ze středu tabulky, si ale připsal tři cenné body. Z výsledku by se radoval i fanklub defenzivního fotbalu, jediný gól totiž vstřelil z penalty kanonýr Andrea Belotti.

Inter Milán i nadále směle kráčí za titulem v italské Serii A. V nedělním duelu uspěl na domácí půdě hubenou výhrou 1:0 s Cagliari, když jedinou trefu obstaral ve druhém poločase Darmián.

Stará dáma nedovolila Janovu překvapení a od úvodních minut šla za ziskem tří bodů. Skóre otevřel Kulusevski a na jeho trefu navázal v první půli ještě Morata. Po změně stran sice hosté zahrozili brankou Scamaccy, ale McKennie nakonec upravil na konečných 3:1.

Lazio Řím se na půdě Verony trápilo a utkání rozhodla až trefa v nastavení druhého poločasu, kterou obstaral Milinkovič-Savič. Neapol poslal proti Sampdorii do vedení Ruiz a po změně stran náskok navýšil Osimhen. Bologna nedokázala obrat o body římské AS, které spasila jediná branka utkání Mayorala v závěru první půle.