Slavia s Arsenalem a v Liberci, Sparta v Jablonci a se Slováckem, Bohemians - Baník, Prostějov - Jihlava

Slavia s Arsenalem a v Liberci, Sparta v Jablonci a se Slováckem, Bohemians - Baník, Prostějov - Jihlava
TELEVIZNÍ PROGRAM

Třetí dubnový víkend pokračuje 27. kolem česká Fortuna:liga (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, ČT Sport),  utkají se mj. Slovan Liberec se Slavií (neděle, 16.00 hodin) a Sparta se Slováckem (neděle, 18.30 hodin). Anglická Premier League (Premier Sport) má na programu 32.kolo (mj. Newcastle United – West Ham United, sobota, 13.30 hodin), hraje se i semifinále nejstarší soutěže na světě, Anglického poháru/FA Cupu (Digi Sport 1, mj. Chelsea – Manchester City, sobota, 18.30 hodin).

Pokračují i italská Serie A (Digi Sport), francouzská Ligue 1 (NOVA Sport), německá první a druhá bundesliga a španělská La Liga (vše Digi Sport) či druhá anglická liga (Premier Sport a Arena Sport).

Dále se hraje rovněž turecká Süperliga (Sport 1 a 2), švýcarská Superliga a rakouská Tipico bundesliga (vše Arena Sport) a slovenská Fortuna liga (RTVS 2 a Orange Šport).

Už v úterý a ve středu jsou na pořadu čtyři odvetná čtvrtfinálová utkání Ligy mistrů (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal), mj. repríza finále z roku 2018 Liverpool – Real Madrid (první utkání 1:3,  středa, 21.00 hodin) a repríza finále z roku 2020: Paris Saint-Germain – Bayern Mnichov(první utkání 3:2,  úterý 21.00 hodin).

Ve čtvrtek potom pokračuje čtyřmi odvetnými čtvrtfinálovými zápasy i Evropská liga (ČT Sport, NOVA Sport 1. NOVA Sport 2), mj. Slavia Praha – FC Arsenal (ČT Sport, první utkání 1:1, 21.00 hodin).   

ČTVRTEK 15. DUBNA 2021

14.20 (výkop 14.30): 1. SK Prostějov – FC Vysočina Jihlava (utkání 18. kola druhé české ligy/Fortuna:národní liga) –  ČT Sport. Záznam v 0.15 hodina v pátek v 6.00 hodin.

20.30 (výkop 21.00): Slavia Praha – FC Arsenal (odvetné čtvrtfinálové utkání Evropské ligy a zpravodajství z ostatních čtvrtečních odvetných čtvrtfinálových utkání Evropské ligy) – ČT Sport. Slovenská RTVS 2 (Dvojka) ve 20.45 hodin. ČT Sport záznam ve 3.55 hodin a v pátek ve 14.10 hodin.

20.40 (výkop 21.00):  Manchester United – FC Graaada (odvetné čtvrtfinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v pátek v 9.00 hodin.

20.45 (výkop 21.00):  AS Řím – Ajax Amsterdam (odvetné čtvrtfinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2. Záznam v pátek ve 13.00 hodin.

23.30: Zpravodajství ze čtvrtečních odvetných čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1.

23.45: Fotbal - Extra (pozvánka na 27. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

PÁTEK 16. DUBNA 2021

16.00: Fotbal - Extra (pozvánka na 27. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

16.50: Zpravodajství ze čtvrtečních odvetných čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 v 19.30 hodin.

17.40 (výkop 18.00): Bohemians Praha 1905 – Baník Ostrava (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) –  ČT Sport. Záznam ve 22.40 hodin a v sobotu v 6.00 hodin.

18.00:  Besiktas Istanbul – Ankaragücü (utkání 35. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Záznam v neděli ve 20.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SV Sandhausen – Hamburger 96 (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam v sobotu v 10.50 hodin a v pondělí v 8.55 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SV Darmstadt 98 – SpVgg Greuther Fürth (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam v sobotu v 8.55  hodin.

18.25 (výkop 18.30): Eintracht Braunschweig – SC Paderborn 07 (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam v sobotu v 7.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): RB Lipsko – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam v sobotu v 11.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00: FC Everton – Tottenham Hotspur (utkání 32. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v sobotu v 9.55 hodin a v pondělí ve 13.40 hodin.

20.55 (výkop 21.00): OSC Lille – HSC Montpellier (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

 

SOBOTA 17. DUBNA 2021

12.55 (výkop 13.00): SCO Angers – FC Stade Rennes (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Norimberk  Holstein Kiel (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 20.00 hodin, Digi Sport 2 v pondělí ve 14.40 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Karlsruher SC  FC Erzgebirge Aue (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam v 21.55 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Sankt Pauli – FC Würzburger Kickers (utkání 29. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam v neděli v 7.30 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Newcastle United – FC West Ham United (utkání 32. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 23.00 hodin a v pondělí v 11.35 hodin.

13.50 (výkop 14.00): FK Mladá Boleslav – Slezský FC Opava (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam v neděli ve 12.00 hodin a v pondělí v 9.00 hodin.

14.20 (výkop 14.30): MFK Chrudim – SK Líšeň 2019 (utkání 19. kola druhé české ligy/Fortuna:národní liga) –  ČT Sport. Záznam ve 3.50 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Sampdoria Janov – Hellas Verona (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 23.20 hodin, Digi Sport 1 v neděli v 7.00 hodin.

15.15 (výkop 15.30): ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (utkání 5. kola nadstavbové skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg  – Bayern Mnichov (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.  Digi Sport 2 záznam ve 21.25 hodin, Digi Sport 3 v pondělí v 11.10 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam v pondělí ve 13.05 hodin.

15.50 (výkop 16.00): Sigma Olomouc – FK Teplice , MFK Karviná – Dynamo České Budějovice (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – streaming  O2 TV Fotbal.  Záznam ve 21.00 a ve 23.00 hodin a v pondělí v 11.00 a v 13.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Sheffield United (utkání 32. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v neděli v 7.00 hodin a v pondělí v 9.25 hodin.

16.00: FC Stoke City – FC Preston North End (utkání 42. kola druhé anglické ligy/Championship) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 20.30 hodin, v neděli v 16.30 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Olympique Marseille –  FC Lorient (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam v 8.55 hodin.

18.00:  Göztepe – Galatasaray Istanbul (utkání 35. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam v neděli ve 14.00 hodin.

18.10 (výkop 18.30): Viktoria Plzeň – FK Jablonec (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport , O2 TV Fotbal). O2 TV Sport záznam ve 22.30 hodin, v neděli a v pondělí v 11.30 hodin, O2 TV Fotbal v neděli v 9.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Chelsea – Manchester City (první semifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup v londýnském Wembley)  – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam v neděli ve 13.00 hodin a v pondělí ve 21.20 hodin.

18.25 (záznam, výkop v pátek v 19.00): FC Reading – FC Cardiff City (utkání 42. kola druhé anglické ligy/Championship) –  Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Repríza v neděli v 10.40 hodin a v pondělí v 15.35 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam v neděli v 7.30 hodin, Digi Sport 2 ve 21.15 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – FC Parma (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam v neděli v 10.35 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Norwich City  – AFC Bournemouth (utkání 42. kola druhé anglické ligy/Championship) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v pondělí v 18.00 hodin.

21.15 (výkop 21.00): SC Orlando City  – FC Atalanta United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2. Záznam v pondělí v 9.00 hodin.

21.30: Athletic Bilbao  – FC Barcelona (finálové utkání Španělského poháru/Copa del Rey 2021 v Seville) – Sport 1. Záznam v neděli ve 21.00 hodin, Sport 2 záznam v pondělí ve 21.00 hodin.

23.55 (výkop 24.00): FC Los Angeles – FC Austin (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

NEDĚLE 18. DUBNA 2021

12.25 (výkop 12.30): AC Milán – FC Janov (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 23.00 hodin a v pondělí v 15.25 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

13.50 (výkop 14.00): Zbrojovka Brno – FK Pardubice (záznam v pondělí v 15.00 hodin), Fastav Zlín – 1. FK Příbram (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

13.55 (výkop 14.00): Real Sociedad San Sebastián  – FC Sevilla (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.  Digi Sport 3 záznam v pondělí v 7.00 hodin.

14.25 (výkop 14.30): FC Arsenal – FC Fulham (utkání 32. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 20.25 hodin.

14.30: FC Red Bull Salcburk – LASK Linec (utkání 25. kola skupiny o titul rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2. Záznam v pondělí ve 12.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Atalanta Bergamo   – Juventus Turín (utkání 31.kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam v pondělí v 7.00 hodin, Digi Sport 1 v pondělí ve 22.40 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Lazio Řím  – Benevento Calcio (utkání 31.kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam v pondělí v 8.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00):  Stade Brestois – RC Lens  (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund  – Werder Brémy (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.30 hodin, Digi Sport 1 v pondělí v 8.55 hodin.

15.30 (výkop 16.00): Slovan Liberec – Slavia Praha (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal  (od 15.50 hodin).  O2TV Fotbal záznam ve 21.00 hodin., O2 TV Sport v pondělí ve 14.00 hodin.l

15.40 (výkop 16.00): FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – MŠK Žilina (utkání 5. kola nadstavbové skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Šport.

16.00: FC Basilej 1893 – FC Servette Ženeva (utkání 29. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam v pondělí ve 20.00 hodin.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid  – SD Eibar (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.  Digi Sport 3 záznam ve 23.00 hodin, Digi Sport 1 v pondělí ve 13.55 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Manchester United – FC Burnley (utkání 32. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 22.20 hodin a v pondělí v 7.00 hodin.

17.00 (výkop 17.05):  Girondins Bordeaux – AS Monako (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): 1. FSV 05 Mainz/Mohuč – Hertha BSC  Berlín (utkání 29. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam v pondělí v 7.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): FC Turín – AS Řím (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam v pondělí ve 13.35 hodin.

18.00 (výkop 18.30): Sparta Praha – 1. FC Slovácko (utkání 27. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.  O2TV Fotbal záznam ve 23.00 hodin.

18.00 (relive, výkop 17.00): SK Rapid Vídeň – FC Red Bull Salcburk (utkání 24. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2. Záznam v pondělí ve 12.00 hodin.

18.00: Basaksehir Istanbul – Fenerbahce Istanbul (utkání 35. kola turecké Süperligy) – Sport 2.  Sport 1 záznam ve 14.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Real Betis Sevilla – FC Valencie (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam v pondělí v 8.55 hodin.

19.25 (výkop 19.30): FC Leicester City – FC Southampton (druhé semifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup v londýnském Wembley)  – Digi Sport 2. Záznam v pondělí ve 12.45 hodin. Digi Sport 3 v pondělí ve 23.15 hodin.

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – Inter Milán (utkání 31. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Záznam v pondělí v 11.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Getafe  – Real Madrid (utkání 33. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.  Digi Sport 2 záznam v pondělí v 10.50 hodin.

20.55 (výkop 21.00):  FC Nantes – Olympique Lyon (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.25 (výkop 21.00): FC Inter Miami  – Los Angeles Galaxy (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2. Záznam v pondělí v 9.00 hodin.

21.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 27. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.

23.50 (výkop 23.30): SC Columbus Crew  – Philadelphia Union (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 19. DUBNA 2021

8.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 27. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 4.05 hodin.

16.05: Fotbal - Extra (pozvánka na 28. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.00: TIKI-TAKA 28 (talk show po 27. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport repríza v úterý v 10.00 hodin, O2 TV Fotbal v úterý v 17.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Leeds United – FC Liverpool (utkání 32. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v úterý v 11.20 hodin.

22.35: Studio fotbal - Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 27. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.45 hodin a v úterý v 8.40 hodin.

Šádkova noční můra! Toto je přehled pěti nejhorších posil vládce Plzně