Tuchel chce Koundého natolik, že si Sevilla může na Stamford Bridge vybírat z těchto pěti hráčů...

Tuchel chce Koundého natolik, že si Sevilla může na Stamford Bridge vybírat z těchto pěti hráčů...

Šesti anglickými tituly ověnčená Chelsea je připravena dát Seville na výběr hned z pěti hráčů. A důvod je prostý - aby se jí povedlo uzavřít dohodu s jejím vyhlédnutým cílem Julesem Koundém.

Dvaadvacetiletá opora mužstva z Andalusie, za níž dostalo Bordeaux 25 milionů eur, má výstupní klauzuli přesahující 70 milionů eur, což je dostatečně vysoká suma na to, aby ohradila potenciální nápadníky.

Blues by se však možná mohli pokusit vyjednat nižší poplatek. Tím spíš, že vítěz Evropské ligy z roku 2020 by nechtěl stát v cestě svých hráčů za štěstím, pakliže se rozhodnou pro změnu.

List AS napsal, že německý manažer londýnského celku Thomas Tuchel je ochoten za žádaného Francouze obětovat některé z kmenových hráčů...

Zmíněni byli například Maročan Hakim Ziyech (28) nebo Španěl Kepa Arrizabalaga (26), s tím, že další zmíněnou možností je Angličan Tammy Abraham (23), jenž po příchodu Tuchela příliš herního času nesbírá.

K dispozici mohou být také Francouz Tiemoué Bakayoko, který je v současnosti zapůjčen v Neapoli, respektive Belgičan Michy Batshuayi (27), jenž operuje na hostování v Crystal Palace.

Na španělské půdě je za nejvážnějšího kandidáta na zisk spoluhráče Tomáše Vaclíka opravdu považována značka Romana Abramoviče a šest duelů neporažená Sevilla má z čeho vybírat...

Neslavný ostravský konec? Španěl Mena by mohl opustit Bazaly i dva roky před vypršením smlouvy

Zdroj: TribalFootball

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.