Messi opět dokázal, že je nejlepší na světě, pěl chválu Koeman, zároveň okomentoval i jeho budoucnost

Messi opět dokázal, že je nejlepší na světě, pěl chválu Koeman, zároveň okomentoval i jeho budoucnost
OBSAHUJE OHLASY

Barcelona ve finále Copa del Rey smetla Bilbao čtyřmi góly během dvanácti minut a trenér Ronald Koeman měl na hráče jen samou chválu.

„Tato trofej je velmi důležitá. V této sezoně došlo v týmu k velkým změnám a Barcelona musí vždy bojovat o trofeje bez ohledu na okolnosti. Musím zdůraznit odhodlání hráčů během celého turnaje, byli fenomenální. Navíc pořád bojujeme o triumf v La Lize,“ zdůraznil holandský trenér pro RAC1, jehož slova nabídl web forcabarca.sk.

Budoucnost Messiho je stále nejistá. „Leo musí o své budoucnosti rozhodnout sám. Prezident klubu Laporta uvedl, že se ho pokusíme udržet. Opět nám dokázal, že je nejlepším hráčem na světě. Byl mimořádně efektivní, vedl mužstvo nejlepším způsobem,“ pokračoval osmapadesátiletý kouč.

„Cítím se velmi šťastný. Barcelona je v mém srdci už mnoho let. Tato sezona je jiná, tak jako pro každý tým kvůli pandemii koronaviru. Doufám, že se fanoušci brzy vrátí na stadiony. Hráči bojovali ze všech sil a dokázali, že mají hlad po vítězstvím,“ dodal Koeman, jehož slova citoval web forcabarca.sk.

Zdroj: forcabarca.sk

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.