Jestliže Bayern opět oficiálně osloví Kloppa, podruhé už ho prý neodmítne...

Jestliže Bayern opět oficiálně osloví Kloppa, podruhé už ho prý neodmítne...

Jürgen Klopp a budoucí trenér Bayernu Mnichov? Jeho bývalý svěřenec ze Signal Iduna Parku Roman Weidenfeller, jenž ve žlutočerných barvách BVB ukončil kariéru před necelými třemi lety, se domnívá, že je ono spojení pouhou otázkou času.

Současný šéf Liverpoolu už jednu nabídku od bavorského obra z Allinz Areny obdržel - tehdy se však z Mainzu odebral právě do Vestfálska. A kdyby se tak stalo i podruhé, pětinásobný reprezentant našich západních sousedů je přesvědčen o tom, že už by Bayernu košem nedal...

"Věřím tomu, že pokud bude oficiálně oslovený, podruhé už Bayern neodmítne. Bayern je jenom logické pokračování Jürgenovy kariéry. Pokud se nechce věnovat reprezentaci a chce být každý den na hřišti, je Bayern dalším krokem," citoval web nastartu.cz slova někdejšího gólmana, jenž rozjížděl svou profesionální kariéru na konci devadesátých let v Kaiserslauternu a v Borussii poté strávil dlouhých šestnáct let.

Bayern bude řešit trenérskou otázku letos v létě - Hansi Flick má sice platný kontrakt až do roku 2023, nicméně jeho přání je brzký odchod. Třiapadesátiletý odborník je sice k Anfield Road vázán až do léta 2024, nicméně v aktuální sezoně Premier League je úřadující šampion ostrovů až šestý a pokud by se náhodou nedostal do evropských pohárů, kdo ví, zda by se řece Mersey nevzdálil dříve.

Pokud jde o další trenérská jména, o nichž se spekuluje, mediálním prostředím létají i Erik ten Hag, Massimilliano Allegri nebo Julian Nagelsmann, jenž byl s Bayern spojován ještě před svým podpisem konkurenčnímu Lipsku a podle německého tisku je největším favoritem.

Premier League otevírá Síň slávy dvěma obřími postrachy defenzivních řad...

Zdroj: nastartu.cz

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.