Real neměl vůbec nic, Werner, Pulišič i Azpilicueta ale vypadali velmi unaveně, posteskl si Tuchel

Real neměl vůbec nic, Werner, Pulišič i Azpilicueta ale vypadali velmi unaveně, posteskl si Tuchel
OBSAHUJE OHLASY

Německý odborník Thomas Tuchel dosud neprohrál ani jeden z jedenácti venkovních zápasů na lavičce londýnských Blues, s tím, že jeho bilance při výjezdech je osm výher a tři remízy.

Ta poslední se zrodila v Madridu v rámci prvního semifinále Ligy mistrů proti Realu, po němž si Chelsea odvezla do britské metropole nadějný výsledek do odvety 1:1.

"Po hodině hry jsme sáhli k trojímu střídání, protože jsme ztráceli příliš mnoho míčů. V naší hře bylo mnoho technických chyb. Werner, Pulisic i Azpilicueta vypadali velmi unaveně. Musíme se prostě smířit s remízou," pronesl v pozápasových ohlasech někdejší stratég Paříže, Mainzu či Dortmundu, jehož slova nabídl portál sport.cz.

Hosté měli na Pyrenejském poloostrově lepší první polovinu utkání. "Výsledek prvního poločasu pro nás byl zklamáním. Do zápasu jsme totiž vstoupili velice dobře. Hráli odvážně, na naší straně byla vysoká kvalita. Měli jsme příležitosti skórovat. Zasloužili jsme si první půli nepochybně vyhrát. Real neměl vůbec nic. Nepustili jsme je do žádné šance," připomněl sedmačtyřicetiletý odborník.

Za Bílý Balet vyrovnal Karim Benzema, jenž už má v LM 71 branek. Unavení hosté už pak kvůli zmíněné únavně nereagovali. "Domácí skórovali ze standardní situace. Vlastně z ničeho. Jenže když čelíte tak obrovské individuální kvalitě, prostě se to může stát. Nezbývalo než zachovat klid, neztratit sebevědomí. Druhý poločas byl mimořádně taktický. Na naší hře se však projevilo, že jsme unavení. Potřebovali jsme o jeden den přípravy více, abychom se dokonale nachystali," posteskl si stránkami sport.cz citovaný Tuchel, jenž s Realem na jeho půdě v rámci pěti pohárových duelů zatím nikdy neprohrál.

Hazard do Realu vůbec neměl chodit, víc by mu sedl jiný velkoklub, nešetřil kritikou jeho bývalý agent

Zdroj: sport.cz