Moyesův West Ham sahá do české metropole často a rád. Pokusí se i o mladšího z Krejčích?

Moyesův West Ham sahá do české metropole často a rád. Pokusí se i o mladšího z Krejčích?

Byť zatím West Ham United nakupoval v rámci české nejvyšší soutěži výhradně ve Slavii, teoreticky by mohl "hrábnout" i do kádru jejího letenského konkurenta.

Již nějaký čas totiž na povrch prosakují zprávy o tom, že si londýnští Kladiváři do budoucna vyhlédli dvaadvacetiletého univerzála s minulostí ve Zbrojovce Brno Ladislava Krejčího mladšího.

To vše i přesto, že už mají ve středu zálohy "exsešívanou chobotnici" Tomáše Součka. Ovšem znáte to, přijde nabídka ještě z lepších pater a budete muset shánět náhradu...

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, nabídka za klienta Pavla Pasky by mohla klidně dosáhnout až na 10 milionů eur, čili okolo 260 milionů korun.

Specializovaný server transfermarkt.com uvádí u rodáka z Rosic tržní cenu 4,5 milionu eur, ale vzhledem k nedávno podepsanému dlouholetému kontraktu do 30. června 2025 by mohla další jednání onu částku vystřelit ještě někam úplně jinam.

Ač jsou totiž úkoly vytáhlého sparťanského mladíka zejména defenzivní, v této sezoně už si za slavné "S" připsal 11 branek a 2 asistence a střelecky se mu dařilo už v rámci jednadvacítky.

Hodila by se jeho tvrdost a zarputilost právě na ostrovy? Kdo ví, třeba se tak opravdu stane. Bez ohledu na to, jestli to bude třeba až v roce 2022...

Vitík je zajímavý pro Werder i Bayer. Zelenou k odchodu z Letné mají dostat Lischka, Hanousek i Plechatý

Zdroj: iSport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.