Prozrazeno: Tři možnosti, jak by mohl Manchester United v případě potřeby nahradit Pogbu

Prozrazeno: Tři možnosti, jak by mohl Manchester United v případě potřeby nahradit Pogbu

Vedení slovutných Rudých ďáblů z divadla snů na Old Trafford, proti kterému se v neděli vydatně protestovalo, je kvůli případnému nahrazení Paula Pogby připraveni nakupovat nejen v rámci Premier League.

Jak informoval list Sunday Mirror, United tento měsíc zahájí jednání s francouzským mistrem světa z roku 2018 o nové smlouvě, která by záložníkovi zaručila příjem 400 tisíc liber týdně.

V Manchesteru jsou ochotni udělat z bývalé opory Juventusu Turín nejlépe placeného hráče klubu a pokud podepíše, na rudé straně města zůstane další čtyři roky.

Ředitelé dvacetinásobného šampiona Anglie jsou ale připraveni i k prodeji. To vše v případě, že by jednání o nové pracovní dohodě ztroskotala a ostrovní titán by ho byl nucen v posledních 12 měsících jeho doznívajícího kontraktu prodat.

V hledáčku United proto jsou jak Declan Rice z West Hamu United (22), tak Wilfred Ndidi z Leicesteru City (24) a Saúl Ñíguez z Atlétika Madrid (26).

Ať už vše dopadne jakkoliv, v Manchesteru by rádi co nejrychlejší ujištění, že by jim někdejší posila za 89 milionů liber nemohla časem frknout zcela zdarma. Klub chce po středopolaři rychlé rozhodnutí i s ohledem na blížící se evropský šampionát.

Nejblyštivější zboží do defenzivy. TOP 5 obránců, kterým se v této sezóně daří na výbornou

Zdroj: TribalFootball