Holeš před Spartou: Je úplně jedno, v jakém budeme rozpoložení. Jedeme to na Letnou zvládnout

Holeš před Spartou: Je úplně jedno, v jakém budeme rozpoložení. Jedeme to na Letnou zvládnout
OBSAHUJE VIDEO

"Mohli jsme si to jenom užít, my ale chtěli za každou cenu Plzeň porazit." Toť slova slávistického univerzála Tomáše Holeše, kterému se podařilo vybojovat svůj druhý domácí titul.

Vysoká výhra 5:1 nad Plzní byla vzhledem k nemalé síle západočeského protivníka překvapením. Tím spíš poté, že jistota titulu přišla ještě před úvodním hvizdem. "Věděli jsme to a mohli jsme jít do zápasu bez zbytečného tlaku, mohli jsme si to jenom užít. My jsme ale chtěli za každou cenu zvítězit a hned od začátku jsme si pro to šli. Dali jsme rychlý gól, nakonec z toho byla výhra 5:1 s Plzní. Je to nádhera," rozplýval se bývalý hráč hradeckých Votroků s jabloneckou minulostí.

Mistrovský hattrick vybojovalo slavné "S" po dlouhých 79 letech. "Význam toho, co jsme dokázali, nám asi dojde až později. Teď žijeme přítomností, rok po roce jdeme za naším cílem a zatím se nám to daří. Je to něco neskutečného, když ještě vezmeme v potaz to, jak se nám dařilo v Evropě. Tři tituly jsou fantazie. Jsem za celý tým ohromně šťastný," vyprávěl na klubovém webu osmadvacetiletý rodák z Poličky.

Titul i čtvrtfinále Evropské ligy jsou pěkné úspěchy. Pořád je však o co hrát. Jak těžké bude soustředění na zbylý program včetně semifinále poháru? "Teď si to užijeme, ale hned další den se dáme zase do práce. Čeká nás náročný zápas, derby se Spartou. Je úplně jedno, v jakém budeme rozpoložení. Jedeme to tam zvládnout," burcoval mistrovskou kabinu svěřenec Jindřicha Trpišovského s trojkou na dresu, jehož slova vyšla na stránkách slavia.cz.

Už tak dva, tři roky jsem si moc neodpočinul, přiznal jinak šťastný držitel čtyř titulů Bořil

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.