Ztracený hrdina MS 2014 opět promluvil. Sní o tom, že si zahraje s Messim, ale i o pozvánce do německé reprezentace

Ztracený hrdina MS 2014 opět promluvil. Sní o tom, že si zahraje s Messim, ale i o pozvánce do německé reprezentace

Je to zhruba sedm let, kdy Mario Götze rozhodl finále mistrovství světa proti Argentině a zajistil tak Německu zlato. Tehdy byl považován za jednoho z nejtalentovanějších hráčů Bayernu Mnichov a bundesligy. Časy se ale změnily.

Götze vyrůstal v Dortmundu, tři roky pak působil pod Guardiolou v Bayernu. Tam to ale nedopadlo podle představ a vrátil se do Borussie. Tam strávil čtyři roky, brzdila jej ale hodně zranění. Loni v létě odešel do Nizozemska, kde restartuje kariéru v dresu PSV Eindhoven. I přesto ale doufá, že své poslední slovo v kariéře ještě nečekl.

Několikanásobný šampion bundesligy a mistr světa z roku 2014 doufá, že si ještě někdy zahraje Champions League. "Rád bych si někdy zahrál Ligu mistrů, ale i za německou reprezentaci. Uvidíme, kdo se stane novým trenérem po mistrovství Evropy," nechal se slyšet Götze, kterému v Nizozemsku běží smlouva do roku 2022. 

Přiznal však, že má s vedením klubu domluvené, že by v případě velkorysé nabídky mohl odejít. Sám Götze sní konkrétně o angažmá v Barceloně. "Bylo by krásné sdílet kabinu s Messim a zažít atmosféru Camp Nou," prozradil Götze, který si v minulosti zahrál už v Bayernu.

zdroj: Goal