Výkon Coufala je vždy minimálně na úrovni 7 z 10. Je to jeden z nejlepších přestupů sezony, chválí Carragher

Výkon Coufala je vždy minimálně na úrovni 7 z 10. Je to jeden z nejlepších přestupů sezony, chválí Carragher

Osmadvacetiletý bek Vladimír Coufal byl chválen i po svém jubilejním třicátém vystoupení v Premier League (další dva starty zaznamenal v rámci FA Cupu), které si vystřihl proti hůře postavenému Burnley.

V anglické lize se mu sice zatím nepodařilo rozvlnit síť, leč šest gólových asistencí se také počítá. "Jeho přihrávka na gól byla perfektní, do vápna posílal i další excelentní míče. Další pozoruhodný výkon, jeho přínos pro tým je neocenitelný," chválil exslávistu server Football.London.

"Moc rádi bychom věděli, kolikrát během zápasu Coufal zasprintuje po lajně tam a zpátky," přidal se ve chvalozpěvech fanouškovský portál Claret and Hugh.

"Agrese, vášeň, pracovní nasazení. Tenhle chlápek toho má hodně. Skvělý hráč a skvělá posila," rozplýval se na adresu svěřence manažera Davida Moyese účet West Ham Gossip.

Bývalého hráče Liberce, Hlučína či Opavy však chválili i lidé, kteří nepatří do tábora Kladivářů. Například současný televizní expert Jamie Carragher...

"Když se na něj podíváte, jeho výkon je vždycky minimálně na úrovni sedm z deseti. Je to jeden z nejlepších přestupů sezony," zakončil webem aktualne.cz citovaný exreprezentant Albionu s dlouhou minulostí v Liverpoolu.

Návrat ztraceného syna? O Kúdelovu noční můru se údajně opět zajímá Artetův Arsenal

Zdroj: aktualne.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.