Votroci se po čtyřech letech vrací do první ligy, Jihlava si body na Táborsko nevyzrála, Žižkov dál vítězí

Desátou výhru v řadě si připsal Hradec Králové, který jednoznačně ovládl letošní ročník FNL. Votroci po výhře 2:1 s pražskou Duklou mohou slavit po čtyřech letech postup do první ligy. Skóre utkání otevřel již ve 12. minutě Prekop. Na jeho trefu dokázal ještě reagovat Buchvaldek, ale po půlhodině hry vrátil náskok domácím Dvořák. Bitvo o čtvrté místo mezi Žižkovem a Vlašimí rozhodl Nabijev. Jihlava potřetí v řadě remizovala.

Ústí nad Labem muselo doma odmazávat manko z první půle, které obstaral Žák. Podařilo se to Koubkovi, který během pěti minut zaznamenal hned dvě trefy. Chrudim nedokázala svou půdu ubránit před nájezdem Třince. V prvním poločase poslal do vedení Samiec, v tom druhém pak Hýbl.

Prostějov začal proti Líšni dobře a v osmé minutě se ujal vedení po trefě Omalea. O tři minuty později ale stav srovnal Matocha. Hostům se podařila druhá půle, ve které obrat zařídili Zikl a Málek. Vyšehrad poslal do vedení v prvním poločase Drobílek, ale Varnsdorf dokázal odpovědět po změně stran. Nejprve se střelecky prosadil Velich, o šest minut později na jeho trefu navázal Rudnytskyy.

Po nepovedeném startu jara se Viktoria Žižkov postupně dostává zpět do horních patek tabulky. V azylu na hřišti Proseku Pražené porazili Vlašim 3:1. Herní převahu v prvním poločase pečetil dvěma góly Nabijev, po změně stran hosté snížili zásluhou Basseyho, v nastavení si vzal poslední slovo ještě domácí Diviš a Žižkov oslavil třetí výhru v řadě.