Simeone si vyhlédl parťáka pro Suáreze. Neváhá obětovat Félixe či jiné perspektivní tváře

Simeone si vyhlédl parťáka pro Suáreze. Neváhá obětovat Félixe či jiné perspektivní tváře

Atlético Madrid je blízko zisku triumfu v LaLize, ale i tak již spřádá plány pro příští sezónu, aby dokázal být konkurenceschopný nejen ve španělské nejvyšší soutěži. Je totiž jisté, že to Barcelona s Realem nebudou chtít nechat jen tak a začnou v létě výrazně zbrojit. Argentinský kouč Diego Simeone chce povolat ztraceného syna, kterému se na Camp Nou nedaří, aby uštědřil katalánskému obrovi další tvrdý direkt.

Jako pěst na oko může působit loňské uvolnění uruguayského střelce Luise Suáreze, který byl Barcelonou označen za nepotřebného. Právě někdejší součástka tohoto týmu letos Atlétiku výrazně pomáhá v cestě za titulem. Simeone však tuší, že by mohl využít dalšího strádání hvězdy na Camp Nou, neboť se již několik měsíců otevřeně mluví o odchodu Griezmanna.

Francouzský reprezentant Antoine Griezmann zamířil do Barcelony právě z Madridu, kde se těšil fantastické formě. V barvách Barcelony se ale zdá být po boku Messiho nevýrazný a katalánský klub jej označil za špatný nákup. Očekává se, že pokud za něj přijde zajímavá nabídka, nebude se jeho současný chlebodárce bránit rozvázání spolupráce.

Podle listku Okdiario má zájem právě Atlétiko, které by neváhalo opačným směrem poslat hráčskou náhradu. Zkoušelo to údajně již s Giménezem, Carrascem či Niguezem, ale Barcelona slyší jedině na jméno talentovaného Portugalce Joaa Félixe. Simeone chce stůj co stůj přivést Griezmanna zpět a spolu se Suárezem vytvořit vražedné duo.

Zdroj: okdiario.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.