Jsou tu velmi dobří hráči, kteří už prokázali svoji kvalitu a věřím, že se zvedneme, neztrácí optimismus Bílek

Jsou tu velmi dobří hráči, kteří už prokázali svoji kvalitu a věřím, že se zvedneme, neztrácí optimismus Bílek
OBSAHUJE OHLASY

Michal Bílek má za sebou premiérový plzeňský duel své druhé západočeské mise. Z Letné si odvezl do Doosan arény porážku 1:3 a jeho nové mužstvo tak zůstává čtvrtému Slovácko vzdáleno na čtyři body.

První půli podle exreprezentačního kouče odehráli hosté v pořádku. "Dokud jsme je správně dostupovali a jejich klíčoví hráči se nedostávali do hry, tak jsme drželi hru, kterou jsme chtěli hrát. Ve druhé půli jsme se nechali hodně zatáhnout do defenzivy, naše kombinace vázla, nedostali jsme se do správného držení míče a byli jsme pod tlakem," ulevil si na klubovém webu šestapadesátiletý odborník.

Viktoria pod jeho vedením nabídla nové rozestavení 3-5-2. "Je to náročné na běhání, třeba half beci mají za úkol hodně podporovat ofenzivu a správně se zasouvat do defenzivy. Je to náročný systém, ale jak říkám, v prvním poločase jsme si s ním poradili dobře. Bohužel ve druhé půli jsme nepřidrželi míč a dostávali jsme se pod tlak," mrzelo nového šéfa Ondráška, Havla, Staňka a spol.

V neděli se plzeňská družina vypraví do metropole opět - tentokráte kvůli výjezdu do Ďolíčku, kde se utká s pardubickým nováčkem, který stále drží velmi lichotivé sedmé místo. "Jsou tady velmi dobří hráči, kteří už prokázali svoji kvalitu a já věřím, že se zvedneme. I středeční zápas mi ukázal, že mužstvo pracuje dobře," uzavřel pozitivně naladěný Bílek, jehož tým živí šanci na trofej alespoň v domácím poháru.

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.