Slavia v Plzni a Jablonci, Sparta na Bohemce, Hradec - Líšeň, Man City - Everton

Slavia v Plzni a Jablonci, Sparta na Bohemce, Hradec - Líšeň, Man City - Everton
TELEVIZNÍ PROGRAM

O čtvrtém květnovém víkendu pokračuje česká Fortuna:liga (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, ČT Sport) již svým předposledním kolem (vše v neděli v 17.00, O2 TV Sport,  O2 TV Fotbal). Mistrovská Slavia hraje v Jablonci, Sparta nastoupí na Bohemce, Plzeň hostí Baník Ostrava (ČT Sport).

Už ve čtvrtek se  ale hraje v Plzni finále Českého poháru/MOL Cupu mezi domácí Viktorií a Slavií (17.00, ČT Sport).

Anglická Premier League (Premier Sport) končí 37. a 38. kolem.

Závěr čeká i italskou Serii A, španělskou La Liga, kde válčí do posledního dějství o titul Atlético s Realem Madrid (sobota, 18.00), německou první a druhou bundesligu (vše Digi Sport 1 až 3) a také francouzskou Ligue 1 (NOVA Sport 1).

Již ve středu se uskuteční finále Italského poháru Atalanta Bergamo-Juventus (21.00, Sport 2) a Francouzského poháru AS Monako-Paris Saint-Germain (21,15, německý Sport 1.de).

Končí i  švýcarská Superliga a rakouská bundelisga (Arena Sport 1 a 2) a slovenská Fortuna liga (RTVS 2 a TV Orange), pokračuje americká MLS (NOVA Sport 1 a 2).

ČTVRTEK 20. KVĚTNA 2021

16.30 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – Slavia Praha (finálové utkání Českého poháru/MOL Cup v Plzni) – ČT Sport. Záznam ve 23.35 hodin.

19.00: FC Tranmere Rovers – FC Morecambe (druhé úvodní semifinálové utkání play off čtvrté anglické ligy/League Two)  – Arena Sport 1.

19.45: Gól měsíce (anketa o nejlepší gól posledního měsíce) – ČT Sport.

19.50: Fotbal - Extra (pozvánka na 33. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.15: Debata k volbě předsedy FAČR (první ze tří předvolebních diskusí Petra Fouska, Karla Poborského a Vladimíra Šmicera moderuje Michal Dusík) – ČT Sport. Záznam v 1.20 hodin.

PÁTEK 21. KVĚTNA 2021

10.40: Fotbal - Extra (pozvánka na 33. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.30: FC Lausanne-Sport  – BSC Young Boys Bern (utkání závěrečného 36. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 1.

20.30 : FC Sion  – FC Basilej 1893 (utkání závěrečného 36. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.

22.45 (záznam, výkop 20.45): FC Blackpool – FC Oxford United (první odvetné  semifinálové utkání play off třetí anglické ligy/League One)  – Arena Sport 2.

SOBOTA 22. KVĚTNA  2021

13.25 (výkop 13.30: FC Brentford – AFC Bournemouth (první odvetné semifinálové utkání play off druhé anglické ligy/Championship) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport), Arena Sport 1 (ve 13.30 hodin).

14.50 (výkop 15.00): FK Hradec Králové – SK Líšeň 2009 (utkání 25. kola druhé české ligy/Fortuna:národní liga) – web ČT Sport.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – FC Augsburg  (utkání závěrečného 34. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 21.25 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy –  Borussia Mönchengladbach (utkání závěrečného 34. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.20 hodin.

15.25 (výkop 15.30): 1. FC Kolín nad Rýnem –  FC Schalke 04 (utkání závěrečného 34. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.

16.30: AFC Sunderland  – FC Lincoln City (druhé odvetné semifinálové utkání play off třetí anglické ligy/League One)  – Arena Sport 2.

17.00: FC Red Bull Salcburk  –  WSG Swarowski Tirol (utkání závěrečného 32. kola skupiny o titul rakouské bundesligy) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00):  Real Madrid –  FC Villarreal (utkání závěrečného 38. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00):  Real Valladolid – Atlético Madrid (utkání závěrečného 38. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.40 (výkop 19.00):  ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín (utkání závěrečného 10. kola nadstavbové skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange.

18.45 (výkop 19.00):  FC DAC 1904 Dunajská Streda –  FC Spartak Trnava (utkání závěrečného 10. kola nadstavbové skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

19.05 (výkop 19.00): FC Montreal – FC Cincinnati (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

19.25 (výkop 19.30): FC Swansea City – FC Barnsley (druhé odvetné semifinálové utkání play off druhé anglické ligy/Championship) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport), Arena Sport 1 (v 19.30 hodin).

20.40 (výkop 20.45): Vybrané utkání závěrečného 38. kola italské Serie A – Digi Sport 1.

NEDĚLE 23. KVĚTNA 2021

13.30: FC Morecambe – FC Tranmere Rovers (první odvetné semifinálové utkání play off čtvrté anglické ligy/League Two)  – Arena Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): VfL Bochum – SV Sandhausen (utkání závěrečného 34. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 21.25 hodin.

15.25 (výkop 15.30):  Hamburger SV – Eintracht Braunschweig (utkání závěrečného 34. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.15 hodin.

15.25 (výkop 15.30):  Greuther SpVgg Fürth – Fortuna Düsseldorf (utkání závěrečného 34. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

16.15 (výkop 17.00): FK Jablonec – Slavia Praha (utkání 33. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O 2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin.

16.15 (výkop 17.00): Bohemians Praha 1905 – Sparta Praha (O2 TV Sport záznam ve 21.30 hodin), Fastav Zlín– Slovan Liberec,  MFK Karviná  –  FK Teplice (záznam ve 20.00 hodin), 1. FK Příbram – FK Pardubice, Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav, SK České Budějovice – 1. FC Slovácko,  Zbrojovka Brno – Slezský FC Opava (utkání 33. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.40 (výkop 17.00):  Viktoria Plzeň – Baník Ostrava (utkání 33. kola české Fortuna:ligy) – ČT 2.

16.55 (výkop 17.00): Manchester City – FC Everton (utkání závěrečného 38. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 23.00 hodin.

18.55 : Studio Premier Leagie (sestřih všech utkání závěrečného 38. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport).

19.30: FC Forest Green Rovers – AFC Newport County (druhé odvetné semifinálové utkání play off čtvrté anglické ligy/League Two)  – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Vybrané utkání závěrečného 38. kola italské Serie A – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): SCO Angers – OSC Lille (utkání závěrečného 38. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

21.55: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 33. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

22.50 (záznam, výkop 21.00):  Stade Brestois – FC Paris Saint-Germain (utkání závěrečného 38. kola francouzské Ligue  1) – NOVA Sport 1.

23.00 (výkop 22.30): FC Seattle Sounders – FC Atalanta United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

PONDĚLÍ 24. KVĚTNA 2021

10.15:  Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 33. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.00: TIKI-TAKA 33 (talk show po 33. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.