Rangers mají opět problémy s policií, v hlavní roli je Kamara, k němuž se vyjádřil i Tvrdík

Rangers mají opět problémy s policií, v hlavní roli je Kamara, k němuž se vyjádřil i Tvrdík

Rangers si o víkendu pojistili celosezonní neporazitelnost v domácí soutěži a na sociální sítě uniklo kontroverzní video z oslav, kde Kamara uráží papeže.

Rangers o víkendu oslavili titul a z oslav unikla nahrávka, kdy do známé písně Sweet Caroline s upraveným textem zpívají hráči kouče Stevena Gerrarda slova, která mají přímo urážet papeže. To se samozřejmě nelíbí rivalům z Celticu, jehož fanoušci jsou katolíci, naproti tomu o fanoušcích Rangers se říká, že jsou ve většině protestanti.

Konkrétně šlo o slova „F*ck the Pope“. „O videu, na kterém hráči Rangers během sobotních oslav údajně používají sektářské výrazy, víme. Nyní vše vyhodnocujeme,“ sdělila skotská policie.

„Vidím tam Glena Kamaru? To je ten, kdo obvinil někoho z rasismu a pak zpívá rasistické urážky? Pokrytec a rasista,“ citoval server aktualne.cz slova jednoho z fanoušků z Twitteru. Nicméně se objevují i názory, že může jít o podvrh.

Video sdílel i okomentoval šéf Slavie Jaroslav Tvrdík. „Myslím, že otázku věrohodnosti svědectví čas celkem názorně objasnil. Svět by byl skvělý, kdyby se vše měřilo stejnými kritérii,“ uvedl.

Zdroj: aktualne.cz