Třetí kolo soutěže s Ryobi o dalších 10 míčů adidas, s nimiž se letos odehraje Euro!

Třetí kolo soutěže s Ryobi o dalších 10 míčů adidas, s nimiž se letos odehraje Euro!

Soutěžte  s Ryobi o 10 míčů adidas EURO 2020. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku a být mezi štastnými výherci.

Zažijte maximální sílu zahradničení

Dobám, kdy jsme se prodírali dílnou plnou kabelů a po každé práci museli úhledně každou prodlužovačku smotat, už dávno odzvonilo. Chytré hlavy z konce 19. století, kdy akumulátory byly ještě v plenkách, si jen těžko mohly představit, s jakým arzenálem značky Ryobi budou pracovat kutilové v roce 2021.

Říká se, že můj dům, můj hrad. Ale tou pravou pevností plnou pokladů bývá dílna. Každý kutil se chce v té své cítit jako král (či královna) a obklopit se tím nejlepším. A protože každý rok stromy rostou a tráva bují, je dobré mít po ruce i patřičné nářadí, které troufalou zeleň zkrotí do požadovaných tvarů a dodají zahradě maximální lesk.

Kdo tráví na zahradě maximum volného času, nespokojí se s málem. Aku nářadí se už stalo standardem. Zbývá jen srovnat čísla a najít, kdo má největší výdrž, emise vypusti
do minulosti a při práci uslyšíte třeba i to, jak vám soused závidí, že máte trávu zelenější. A to je lepší než ohlušující zvuk motoru!

Veškerá síla, kterou kdy budete potřebovat, se schovala do dokonalých Ryobi 36V LITHIUM+ akumulátorů 9.0Ah nové generace. Takže ať už je vaše zahradní kráska jakkoliv náročná, rozhodně si ze široké nabídky MAX POWER vyberete. Jediné, co vás může omezovat, jsou hranice vaší zahrady.

V

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.