Juliš: Bude lepší, když Pulky proti Spartě hrát nebude, má tady k tomu velký vztah, bylo by to divný

Juliš: Bude lepší, když Pulky proti Spartě hrát nebude, má tady k tomu velký vztah, bylo by to divný
OBSAHUJE OHLASY

V předposledním kole sezony Spartu čeká venkovní utkání na hřišti Bohemians 1905. V případě výhry může letenský celek stvrdit druhé místo zaručující kvalifikaci o Ligu mistrů.

„Bohemka jedenáct zápasů v řadě neprohrála. Hrají v klidu, takže si to s námi budou chtít rozdat na férovku, bude to těžké utkání,“ upozorňuje asistent trenéra Luboš Loučka pro Sparta TV.

„Můžeme udělat rozhodující krok k tomu jasnému druhému místu. Věřím, že ten zápas zvládneme, od toho poháru se Slavií se to teď uklidnilo a vypadáme dobře, tak bychom to měli zvládnout,“ je si jistý Juliš. „Je to samozřejmě důležitý zápas, když vyhrajeme, pojistíme si druhé místo,“ doplnil David Moberg Karlsson.

V Bohemians působí na hostování ze Sparty Matěj Pulkrab, který po dohodě klubů do utkání nenastoupí. „Já si zrovna s Pulkym píšu skoro každý den, takže jsme v kontaktu jak o Spartě, tak o Bohemce, takže podle mě je lepší, když ti kluci nehrají, protože Pulky tady k tomu má velký vztah, takže kdyby hrál, tak by to bylo divný. Navíc mají široký kádr i ve předu tam je Necid, Puškáč i Osmančík, ale věřím, že to zvládneme,“ zakončil jedenáctigólový Juliš.

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.