Rashford dosáhl významného milníku. Za Albion i Manchester United už skóroval přesně stokrát

Rashford dosáhl významného milníku. Za Albion i Manchester United už skóroval přesně stokrát

Marcus Rasfhord už nakoukl do šesti sezon Premier League, ale pořád je bez titulu a jeho největšími úspěchy jsou dvě druhá místa z let 2018 a 2021.

Zisk primátu v nejvyšší anglické soutěži je pro odchovance Rudých ďáblů stále zakletý a to přitom neměl špatný ročník - 37 ligových vystoupení totiž přetavil v 11 branek a 11 asistencí.

Tento týden se navíc rodák z Manchesteru dočkal zajímavého jubilea, neboť se mu k tomuto datu podařilo v rámci své kariéry zaznamenat již 100 gólů.

Poslední trefa se zrodila v přípravném utkání Anglie s Rumunskem (100) a v dresu Albionu, se kterým brzy na Euru narazí také na Čechy, se mu podařilo skórovat již podvanácté.

Zbývajících 88 přesných zásahů nastřílel v barvách svého domovského klubu z Old Trafford, kde má smlouvu do června 2023 a došlo k tomu hned v pěti různých soutěžích.

Svěřenec norského manažera Solskjaera je navíc ve svých třiadvaceti letech stále velmi perspektivní, čemuž odpovídá i tržní hodnota 85 milionů eur. Druhou stovku tref může načít již 13. 6. proti Chorvatsku.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.