Zlín dal Hlinkovi najevo, že je s ním spokojený a důvěřuje mu. Záložník už by se nerad plácal na chvostu...

Zlín dal Hlinkovi najevo, že je s ním spokojený a důvěřuje mu. Záložník už by se nerad plácal na chvostu...

Zlínští Ševci, které před pár dny posílili Martin Fillo a Robert Hrubý, neponechávají nic náhodě a budují kádr pro nový soutěžní ročník 2021/2022.

Po velezkušeném středním obránci Václavu Procházkovi prodloužilo vedení kontrakt také defenzivnímu středopolaři Marku Hlinkovi, jenž se na zlínské Letné dohodl do léta 2023.

"Jsem velice rád, že jsme se dohodli na dalším pokračovaní. Klub mi tím dal najevo, že je s mými službami spokojený a důvěřuje mi. To je pro mě velká vzpruha, ale taky závazek, abych stále odevzdával jak na hřišti, tak v kabině úplné maximum. Chtěl bych za to touto cestou klubu poděkovat," uvedl na webu fcfastavzlin.cz odchovanec Banské Bystrice, který odehrál ve žlutomodrých barvách za dvě a půl sezony 64 zápasů s bilancí dvou branek.

"Ty dva a půl roku to bylo jak na houpačce. První půlrok jsme hráli střed tabulky a zapojili se do skupiny o Evropskou ligu. Další rok jsme začali solidně, ale poté ta forma byla kolísavá a bojovali jsme spíše o záchranu. Z potenciálu mužstva jsme mohli vytěžit daleko více, mělo na víc, než jen boje o záchranu," pokračoval na klubových stránkách někdejší hráč Skalice, Baníku Ostrava i gruzínského Kutaisi.

A co profesní cíl do dalších měsíců? "Mým přáním a cílem je, abych byl zdravý a mohl jsem odehrát co nejvíce kvalitních zápasů. Taky bych byl rád, abychom hráli v horní polovině tabulky a neplácali se na jejím chvostě. Věřím, že ty sezony budou jen lepší a lepší," snažil se zůstat optimistou třicetiletý záložník.

Na mém seznamu jsou Trávník, Lischka i Kovařík, informoval Rada. Čím ho ve Sportu vytočil Hašek?

Zdroj: fcfastavzlin.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.