Leicester City asi vezme čerstvému šampionovi Ligue 1 Soumarého, Tielemans se může těšit na vyšší plat

Leicester City asi vezme čerstvému šampionovi Ligue 1 Soumarého, Tielemans se může těšit na vyšší plat

Leicester City, který se může díky páté příčce v Premier League opět těšit na pohárovou Evropu, by mohl brzy ulovit velkou přestupovou rybu, jíž se stane zářící opora Lille Boubakary Soumaré.

Liškám z King Power Stadium se v tomto směru podařilo trumfnout jak Everton, tak Wolverhampton, což jsou kluby, které měly o dobře hodnoceného středopolaře zájem jakbysmet.

Jak zaznělo na serveru dailymail.co.uk, přestup dvaadvacetiletého mladíka na ostrovy by měl zaměstnavatele Brendona Rodgerse vyjít na 23 milionů liber.

Čerstvý šampion země galského kohouta už má v Ligue 1 odehráno k tomuto datu 84 zápasů a pokud jde o soutěžní klání, už dávno překročil stovku.

Sportovní úsek Leicesteru mimochodem v poslední době pracoval i na nové podobě kontraktu pro Youriho Tielemanse. To vše i přesto, že má čtyřiadvacetiletý belgický reprezentant na oné adrese ještě dva rok roky platnou smlouvu.

Exmonacká hvězda s minulostí v Arsenalu, která dorazila svého času na ostrovy za 45 milionů eur a v této sezoně Premier League nevynechala ani jeden duel, se ale dočká zvýšení gáže a suma 120 tisíc liber se tak ještě vylepší.

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.