Tipy na sázení: Ukrajina vs. Makedonie

Tipy na sázení: Ukrajina vs. Makedonie

Ukrajinu čeká ve čtvrtek klíčový zápas v boji o postup ze skupiny. V rámci mistrovství Evropy si to rozdá s Makedonií, tedy jasným outsiderem skupiny.

Ukrajina do turnaje vstoupila prohrou s Nizozemskem. Ve druhém poločase padlo hned pět gólů, Ukrajinci smazali dvougólové manko, avšak v závěru inkasovali potřetí a zareagovat již nestihli.

Makedonie si premiérový zápas na velkém turnaji užila. Proti Rakousku dala gól a přestože prohrála, výkonem rozhodně nezklamala. S Ukrajinou už ale bude chtít brát minimálně bod.

Oporou Ukrajinců je Roman Yaremchuk, na klubové úrovni dal devatenáct gólů, proti Nizozemsku byl u obou branek (1+1). Dobrou formu má i obránce Oleks Zinchenko nebo brankář Georgiy Bushchan.

Legendou Makedonie je Goran Panděv, sedmatřicetiletý útočník dal v Itálii letos sedm gólů a skóroval i v prvním zápase Eura s Rakouskem. Oporou je i Eljif Elmas nebo Ezgjan Alioski.

Ukrajině bude chybět zraněný Tsygankov, Makedonie by měla být kompletní.

Ukrajina může ve čtvrtek překonat rekord, avšak nepříliš pozitivní. Prohrála totiž šest zápasů na Euru v řadě a je na děleném prvním místě s Jugoslávií co se této statistiky týče.

Ve prospěch Makedonců hraje i fakt, že prohráli s Ukrajinci jen jednou z posledních čtyř zápasů (2-1-1).

Vzhledem ke kvalitě ofenzivy Ukrajiny si myslím, že zápas zvládne, vyhraje a zároveň padnou minimálně dva góly.

Tip na sázení - Ukrajina vyhraje a padnou minimálně dva góly v kurzu 2.02 u Tipsportu

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.