Messi se nikam stěhovat nebude, je přesvědčený klubový prezident. Smlouva však stále vyřešená není

Messi se nikam stěhovat nebude, je přesvědčený klubový prezident. Smlouva však stále vyřešená není

Říká se, že čas většinu problémů vyřeší, a totéž se údajně stalo i v případě věhlasného kapitána Barcelony.

Ohlédneme-li se zpátky za loňským létem, Lionel Messi byl vesměs jednou nohou na odchodu. Nebýt sporů ohledně jeho smlouvy, dnes by oblékal dres Manchesteru City.

Protože byl však argentinský křídelník prakticky donucen na Camp Nou zůstat, musel tak svým problémům, které měl převážně s vedením klubu, čelit čelem. Shodou okolností se přihodilo to, v co většina fanoušků doufala, nadaná značka LM10 svůj názor ohledně budoucnosti přehodnotila. 

„Bavil jsem se s Messim a mohu vás ujistit, že si nepřeje nic jiného, než aby mohl zakončit svou kariéru v Barceloně,“ podělil se o tuto radostnou novinu sám klubový prezident Joan Laporta.

Podobného divadla jako loni bychom se tedy neměli dočkat. „Co jsem si vědom, není zde aktuálně žádný důvod k obavám. Messi si přeje zůstat,“ pronesl Laporta s tím, že aktuálně s týmovým kapitánem řeší podmínky nové smlouvy.

„Vše je v pořádku, pouze s ním musíme prodloužit smlouvu. Kun (Aguero) Leovi pravidelně říká: ‚Tak už podepiš, podepiš.‘ Oba jsou dobří přátelé a přejí si hrát společně,“ dodal klubový prezident.

Zdroj: goal.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.