Varane na Old Trafford? Jednání United s defenzivní ikonou Realu je údajně na spadnutí

Varane na Old Trafford? Jednání United s defenzivní ikonou Realu je údajně na spadnutí

Ač se to někomu nemusí zdát, dlouholetý francouzský reprezentant Raphaël Varane už je součástí slovutného Realu Madrid rovnou dekádu.

Do španělské metropole totiž dorazil za 10 milionů eur z Racingu Lens první červencový den roku 2011 a za tu dobu si v barvách Los Blancos připsal tři primáty v LaLize a čtyři triumfy v Lize mistrů.

O další trofeje by mohl podle britského tisku zabojovat v jiné zemi i jiné soutěži, konkrétně v Premier League, kde se o něj zajímá tamní dvacetinásobný mistr Manchester United.

Jak zaznělo na stránkách Daily Mirror, který se odkazoval na španělskou Marcu, v nejbližších dnech by se měl zástupce mistra světa z roku 2018 setkat s představiteli Rudých Ďáblů.

Změna trikotu je pravděpodobná i z toho hlediska, že má vytáhlý zadák na San Bernabéu platný kontrakt už jen do června příštího roku a je ideální doba na jeho zpeněžení.

Specializovaný server transfermarkt.com uvádí u rodáka z Lille cenu 70 milionů eur, což není málo. Pokud by však měl v nejbližších sedmi letech tvrdit defenzivní řadu giganta z Old Trafford, United jsou jeden z mála klubů, který by na něj finanční prostředky najít měl.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.