Tipy na sázení: Česko vs. Anglie

Tipy na sázení: Česko vs. Anglie

V úterý čeká na výběr trenéra Jaroslava Šilhavého poslední zápas v rámci základní skupiny evropského šampionátu. V cestě mu bude stát favorizovaná Anglie, která ovšem není v ideální formě. Jak duel dopadne?

Česká republika získala ze zápasů se Skotskem a Chorvatskem čtyři body, díky čemuž je velmi blízko postupu do vyřazovací části. Pokud v úterý uhraje ve Wembley alespoň remízu, postoupí dokonce z prvního místa.

Největší hvězdou dosavadního průběhu turnaje z českých fotbalistů je Patrik Schick. Ten se se třemi přesnými zásahy nachází v čele tabulky střelců společně s Cristianem Ronaldem.

Také Anglie má v současné chvíli na svém kontě čtyři body. Ačkoliv ještě neinkasovala, tak o skóre zůstává za výběrem trenéra Šilhavého. Může za to špatná forma útočících hráčů – tři střely na bránu, z nichž jedna byla gólová.

Góly se očekávaly především od Harryho Kanea, který v létě změní klubovou příslušnost. Největší hvězda Anglie se však ještě neprosadila, a tak se o jediný gól postaral Raheem Sterling.

Na co si tedy vsadit? Půjde o velmi důležitý zápas, jehož vítěz postoupí z první pozice. Dá se proto očekávat, že oba týmy budou vycházet ze zabezpečené obrany a uvidíme nízký počet branek.

Papírovým favoritem ale zůstává Anglie, která navíc bude moci využít výhody domácího prostředí. Na tým plný hvězd anglické Premier League si můžete vsadit v kurzu 1.55.

Tip na sázení Anglie vyhraje v kurzu 1.55 u Tipsportu

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.