Brzký konec na modré straně Liverpoolu? James je nabízen Atlétiku, Neapoli i AC Milán...

Brzký konec na modré straně Liverpoolu? James je nabízen Atlétiku, Neapoli i AC Milán...

Ostřílený kolumbijský reprezentant James Rodríguez by mohl opustit Goodison Park, který sídlí na modré straně města Beatles a v němž je doma hned několik globálně známých es.

List Liverpool Echo hlásí, že je bývalá hvězdy Banfieldu, Porta, Bayernu, Monaka i Realu spojována s brzkým odchodem z Evertonu, kam si ho ve své době vytáhl Carlo Ancelotti.

Podle žurnalisty Pipeho Sierry je špílmachrův agent Jorge Mendes v kontaktu hned s několika zájemci zvučného jména, kteří by ho mohli dostat pryč z Premier League velmi brzy.

Tvůrce hry, který dorazil na ostrovy přesně před rokem, má být údajně zajímavý jak pro úřadujícího mistra LaLigy Atlético Madrid, tak pro italské obry AC Milán a Neapol.

James, jehož čeká za pár dní oslava třicátých narozenin, by mohl změnit působiště za 10 až 20 milionů eur. To vše i přesto, že před sedmi lety stál 80 milionů eur.

Španělskou Primera División už dobře zná a důkazem jsou i dva primáty, na Apeninském poloostrově si ještě nezahrál. Myslíte, že by spíše vsadil na jistotu, nebo by si do svého životopisu raději zapsal další přední evropskou soutěž?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.