Leicester a Arsenal svádí tuhou zákulisní bitvu. Důvodem je tento levý obránce, který zná ligu jako své boty...

Leicester a Arsenal svádí tuhou zákulisní bitvu. Důvodem je tento levý obránce, který zná ligu jako své boty...

Dlouholetý obránce Southamptonu Ryan Bertrand, jehož konto zdobí triumf v Lize mistrů i Evropské lize a v neposlední řadě také tři poháry pro vítěze FA Cupu, by mohl po dlouhých sedmi sezonách opustit St. Mary's Stadium a přesunout se ke konkurenci. 

Momentálně bojují o jeho podpis konkurenční značky Leicester City a Arsenal a může za to skutečnost, že jednatřicetiletý borec už nebude obnovovat kontrakt se Saints...

Z levého beka se stane za pár dní volný hráč, který se bude moci přesunout do kteréhokoliv týmu na světě. Premier League, jejíž nedílnou součástí už je po příchodu ze Championship více než dekádu, by však měla zůstat prioritou.

Podle Sky Sports stojí sám defenzivní hráč ze Southwarku o novou kariérní výzvu a ambiciózní Lišky z King Power Stadium, jimž velí Brendan Rodgers, by ho zajímaly.

Zájem však projevuje také Artetův Arsenal, který tak navázal na další londýnský celek Tottenham, který o někdejšího obránce Albionu stál už v zimním transferovém okně.

Bývalý hráč Bournemouthu, Norwiche, Readingu, Aston Villy i Nottinghamu Forest už v minulosti v britské metropoli působil. Prošel totiž mládežnickými strukturami Chelsea a něco málo odkopal i za áčko Blues...