Plavšič patřil v každém tréninku běžecky k nejlepším a Ekpai taky nezaostával. Jsme hodně spokojení, hlásí Houštecký

Plavšič patřil v každém tréninku běžecky k nejlepším a Ekpai taky nezaostával. Jsme hodně spokojení, hlásí Houštecký
PŘED SEZONOU

Pražské Slavii právě skončilo kondiční soustředění v rakouském Aigenu. Podle Trpišovského asistenta Zdeňka Houšteckého se v něm dobře jevila i asi zatím nejkontroverznější posila fotbalistů z Edenu Srdjan Plavšić, který sešívané posílil od největšího rivala z Letné.

 „Já si myslím, že se vždycky všechno zatím povedlo, pak to bylo vidět na výsledcích. Neměli jsme samozřejmě mančaft pohromadě, ale dostali příležitost mladí kluci,“ uvedl Houštecký pro klubový web. Část kádru si totiž stále plní reprezentační povinnosti na mistrovství Evropy. „Samozřejmě všem držíme palce, aby to zvládli, protože je to pro český fotbal důležité,“ poslal dále vzkaz do reprezentace.

 V rozhovoru nicméně došlo i na zhodnocení posil „sešívaných“ Ubonga Ekpaie a Srdjana Plavšiće. „Myslím si, že oba přišli dobře připravení. Nebyl tam absolutně žádný problém. V každém tréninku byl Plavšić, co se týče naběhaných věcí, jeden z nejlepších,“ chválil Trpišovského asistent srbskou posilu ze Sparty. „A Ekpai taky nezaostával, takže jsme hodně spokojení,“ dodal.

V závěru rozhovoru se Houštecký vyjádřil i k nejbližšímu programu Slavie, která se v příštím týdnu do Aigenu vrátí. „Ve středu zase odjíždíme do Rakouska. Letos jsme se rozhodli, že Aigen navštívíme i na herní soustředění, protože se nám tam líbí,“ vyslvětlil.

Højer: Jak jsem už měl možnost pocítit během tréninků Sparty, důraz se tu klade na fyzickou stránku

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.