Matoušek: Jsem teď připravený nejlíp za poslední dva roky. Chci začít dávat góly jako dřív

Matoušek: Jsem teď připravený nejlíp za poslední dva roky. Chci začít dávat góly jako dřív

Tak už je to oficiální a dlouhá jednání jsou u konce. Zatímco defenzivní specialista z Ukrajiny Taras Kačaraba zatím zůstává ve Slavii a v Edenu by měl hostovat s opcí minimálně půlrok, ofenzivními úkoly oplývající Jan Matoušek i nadále pokračuje v libereckých barvách.

"Teď jsem nejlíp připravený za poslední dva roky. Chci se tu uchytit a začít dávat góly jako dřív. Chtěl bych se od tohoto roku zase odpíchnout," uvedl na webu fcslovanliberec.cz třiadvacetiletý rychlík.

Pavel Hoftych věří, že jeho dopad pod Ještědem bude o něco větší, než tomu bylo v uplynulém soutěžním ročníku 2020/2021. Šanci od něj nepochybně dostane...

"Mezi klubem, námi trenéry a Honzou Matouškem byla delší dobu domluvena následná spolupráce. Čekalo se, jak dopadne situace ve Slavii. Dopadlo to tak, že u nás pokračuje. On sám ví, že loňská sezóna nebyla ideální. Trápila ho častá zranění. My to víme také, přesto se jedná o kvalitního, mladého a rychlého fotbalistu. Věříme, že v letošní sezóně bude vzájemná spolupráce ještě výraznější. Byla by škoda se v této fázi rozejít, jelikož spolupracujeme delší dobu a věříme, že naši i jeho hru dostaneme dále a že nám Maty pomůže v následující sezóně k lepším číslům," uzavřel liberecký šéf.

Matouškovo probuzení by se hodilo Slovanu již tuto neděli v rámci prvního kola Fortuna:ligy se Slováckem.

Mám svůj soukromý střelecký cíl, chtěl bych dosáhnout na dvouciferné číslo, prozrazuje Poznar

Zdroj: fcslovanliberec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.