Štajner věští Škodovi úspěšný comeback: Nebál bych se, v naší lize bude dávat góly furt

Štajner věští Škodovi úspěšný comeback: Nebál bych se, v naší lize bude dávat góly furt
PŘED SEZONOU

V posledních týdnech se vrátili do tuzemského prostředí i exreprezentanti ze zahraničí, mezi něž patří například Theodor Gebre Selassie, Marek Suchý či Milan Škoda.

Budou ve Fortuna:lize vynikat i v pokročilejším fotbalovém věku? "Základem je, aby se sami cítili v pohodě. A myslím si, že v poslední době se tyhle návraty docela daří. Dřív, třeba před dvaceti lety, to bylo horší. Vybavuju si třeba Pavla Hapala, tam se to moc nesešlo, ale teď to klape. Klíčové je, aby šlapal celý tým. Když se vrátíte do známého prostředí, kde jste se cítili dobře, je to vždycky obrovské plus," uvedl v interview pro Deník Sport pětačtyřicetiletý internacionál Jiří Štajner.

Mohl by se Śkoda, jenž má za sebou gólově úspěšnou anabázi v nejvyšší turecké soutěži, dostat v brankách na dvouciferné číslo? "V naší lize bude Milan dávat góly furt. Jde jen o to, aby si tým co nejrychleji sedl, protože Boleslav za pochodu dělá nový mančaft. Oživuje to. I jeho brácha Michal střílel dost gólů a to hráli skoro o sestup. Když bude Bolka výš, tak to tam Milanovi bude padat ještě víc. Má postavu, sílu, umí si ve vápně balon najít," chválila pětatřicetiletého forvarda někdejší ikona bundesligového Hannoveru.

Jedna z nových posil Karla Jarolíma bude k produktivitě potřebovat potřený servis od svých spoluhráčů. "Přesně tak, ale kvalitní útočník se vždycky prosadí. Ze hry, ze standardek, z penalt... Nebál bych se," doplnil na webu isport.blesk.cz bývalý ofenzivní hráč Slavie, Sparty či Liberce, jenž svého času prošel právě i Mladou Boleslaví.

Krmenčík? Má možnost se dotknout stropu. Bude otázka, jestli už se ho dotkl, nebo ho to ještě čeká...

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.