Čistka na Anfield Road. Klopp posílá pryč Velšana Wilsona a další. Odejde i Shaqiri?

Čistka na Anfield Road. Klopp posílá pryč Velšana Wilsona a další. Odejde i Shaqiri?
PŘED SEZONOU

Záložník Harry Wilson se dohodl s Fulhamem podmínkách k přestupu z Liverpoolu. Velšskému záložníkovi se nepodařilo prosadit se do základní jedenáctky Reds, a tak odtamtud s díky prchá.

minAčkoliv kouč Liverpoolu Jurgen Klopp přes léto hledá posily, které by na Anfield Roud táhly zpět k návratu za titulem Premier League, který letos anglický velkoklub na úkol Manchasteru City nezískal, tak Wilson u toho nebude a může odejít. Wilsonovi bylo uděleno povolení opustit předsezónní soustředění Reds v Rakousku a po dokončení lékařské prohlídky by mělo dojít i k podpisu smlouvy.

Na Anfield Road původně za velšského reprezentanta požadovali 25 milionů liber, ovšem Fulham tuto taxu nebyl ochoten dát, a tak Liverpool musel snížit na 12 milionů liber (původně snížil na 15).

Neočekává se, že Wilson bude  posledním, kdo Kloppovo mužstvo opustí. Reds již schválili odchod Marka Grujiče do Porta za 10 milionů liber a Taiwo Awoniyi se nyní připravuje s Unionem Berlín. Německý klub by za něj měl na Anfield Road poslat asi 6 milionů liber. Dále se spekuluje i o odchodu švýcarského hrdiny z letošního EURO Xherdana Shaqiriho a belgického útočníka Divocka Origi. Předpokládá se totiž, že Klopp nebude schopen přivést další nové tváře, dokud nebudou potvrzeny další prodeje.

Trápení Schalke po sestupu z Bundesligy pokračuje. Na úvod druhé Bundesligy padlo, deník Bild přesto klubu věří

Zdroj: www.90min.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.