Trpišovský: Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Pomohla nám střídání. Celkový výkon nebyl dobrý

Trpišovský: Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Pomohla nám střídání. Celkový výkon nebyl dobrý
OBSAHUJE VIDEO

Trenér pražské Slávie Jindřich Trpišovský hodnotil v pozápasovém rozhovoru pro O2 TV Sport výkon svých svěřenců, kteří dlouho nemohli najít lék na překonání Dostála v bráně Zlína. Trpišovský chválil především zlepšený výkon ve druhém poločase.

„Jsem rád, že jsme to zvládli, protože jsme měli velké problémy v přípravě a byli jsme tady bez některých hráčů. Byl to těžký zápas. Zlín vstoupil perfektně do toho zápasu a byl dobře připravený. Pozny (Tomáš Poznar, útočník Zlína, pozn. red.) nás tady vždycky trápí, dnes hrál také skvěle,“ hodnotil do kamer O2 TV Sport úspěšný trenér výkon svých svěřenců. „My jsme naopak nevstoupili vůbec dobře do toho zápasu,“ poznamenal kouč Slavie.

„Jsem rád, že jsme to zvládli. Jsem rád za druhý poločas, protože si myslím, že tam jsme se hodně zvedli. Předvedli jsme tam skvělé věci, kromě posledních šesti minut, kdy jsme si stoupli hodně hluboko a bylo tam pár centrů,“ pochválil částečně Trpišovský své mužstvo za zlepšený výkon ve druhém poločase.

Kouč Sešívaných byl v pozápasovém rozhovoru za zlepšený výkon ve druhé půli opravdu rád, protože posléze druhý poločas ještě jednou celkově shrnul. „Od začátku druhé půle do nějaké 80. minuty si myslím, že byl od nás skvělý výkon. Pomohli nám střídající hráči. Celkově si myslím, že od nás byly skvělé individuální výkony, i když ten týmový nebyl celkově dobrý. Ale myslím, že čtyři až pět hráčů odvedlo skvělý výkon,“ neskrýval radost.

„Stejně tak si myslím, že je potřeba pochválit Zlín, protože hrál velice dobře. Byla dobrá atmosféra, dobré hřiště. Takže, kromě toho prvního poločasu a neproměnění některých šancí je v tuhle chvíli spokojenost,“ zakončil kormidelník Slávie pozápasový rozhovor pro televizi.

Zaplať pánbůh za ten gól. Škoda, že jsme nezjednodušili hru, mohlo to být lepší, řekl Svědík, který se Slováckem přepsal historii