Kdo všechno touží po Abrahamovi a kolik za něj Chelsea od konkurence požaduje?

Kdo všechno touží po Abrahamovi a kolik za něj Chelsea od konkurence požaduje?

Vytáhlý forvard Tammy Bakumo Abraham v poslední době přestal hrát důležitou roli v plánech německého manažera Thomase Tuchela a ve vzduchu tak visí jeho odchod ze Stamford Bridge.

Podle informací serveru skysports.com by se Blues nebránili jeho prodeji, za svého třiadvacetiletého útočníka však budou od zájemců požadovat odstupné ve výši 40 milionů liber, což rozhodně není málo.

O odchovance londýnské značky se šesti mistrovskými tituly se i tak hlásí hned několik ostrovních celků, mezi nimiž mají figurovat také Arsenal, West Ham United nebo Aston Villa.

Pro bývalého střelce Bristolu City či Swansea City by mohlo být pohodlné setrvat v britské metropoli, kde jsou doma Kladiváři a Kanonýři, nicméně nezajímavé nemusí být ani vábení z Birminghamu.

Tím spíš, že už byl reprezentant Albionu v Aston Ville v sezoně 2018/2019 zapůjčen a v tehdejší Championship dosáhl na úctyhodný počet 26 přesných zásahů.

Protože však jde o hodně tučnou částku, konkurenční týmy podle všeho budou usilovat o zapůjčení s následnou opcí na odkoupení...

 

Manchester City přehrál Preston, Chelsea přetlačila Bournemouth. Jak dopadl střet Sevilly s Paříží?