Udržet nulu by byl ten nejlepší způsob, jak postoupit, říká Højer: Doufám, že stadion bude bouřit

Udržet nulu by byl ten nejlepší způsob, jak postoupit, říká Højer: Doufám, že stadion bude bouřit

Spartu bude moci ve středu večer na Letné podpořit až 9 tisíc fanoušků a šestadvacetiletý dánský bek Casper Højer je přesvědčen o tom, že by to mohl být klíčový faktor pro postup do třetího předkola Ligy mistrů.

"Proti Sigmě jsme všichni cítili podporu fanoušků. Slyšel jsem, že ve středu jich bude ještě o pár tisíc víc. Doufám, že stadion bude bouřit, protože fanoušky hodně potřebujeme. Vím, že nám můžou hodně pomoci, tak doufám, že jich přijde hodně," uvedla Nova Sportem citovaná letní posila slavného "S".

A jak by se chtěla družina Pavla Vrby uprostřed pracovního týdne proti rakouskému vicemistrovi prezentovat? "Jsme tým, který rád útočí. To si myslím, že bude pro nás v boji o postup zásadní. Potřebujeme pár gólů dát," připomněl na serveru sport.tn.nova.cz bývalý hráč Aarhusu.

Hanácký tým vstřelil před pár dny v Praze dvě branky, což by bylo v případě, že by podobný kousek zopakoval i Rapid, asi nepříjemné. Bude tedy třeba dbát i na obranu. "Defenziva je samozřejmě velmi důležitá. Udržet nulu by byl ten nejlepší způsob, jak postoupit," zakončil kolega Panáka, Wiesnera, Hancka a spol., jehož chlebodárce však zatím čisté konto v sezoně neudržel a naopak vždy dostal po dvou brankách.

Dva góly navíc inkasoval i v přípravné generálce na ročník proti Dinamu Moskva a poslední nula Sparty se zrodila první červencový den proti Líšni.

V Rapidu jsem hrál, ale Spartu mám taky rád a musíme fandit českým klubům, hlásí Panenka

Zdroj: sport.tn.nova.cz