Slovácko ví, že v Plovdivu úplně nepředvedlo svou hru. Nervozitu necháme tentokrát v šatně, hlásí Kadlec

Slovácko ví, že v Plovdivu úplně nepředvedlo svou hru. Nervozitu necháme tentokrát v šatně, hlásí Kadlec
OBSAHUJE VIDEO

Slovácko bude muset ve čtvrteční odvetě Evropské konferenční ligy (start v 19:00) dohánět náskok bulharského Lokomotivu Plovdiv z prvního měření sil.

Na čtvrteční večer se Petržela, Nguyen, Sadílek, Kadlec a spol. naladili pár dní starým triumfem nad Libercem a nejen kouč Martin Svědík doufá, že na vrata třetího předkola zaklepou po 90 minutách boje v Uherském Hradišti právě oni.

"Soupeř má výhodu vyhraného prvního zápasu, vstřeleného gól, ale jsme teprve v poločase, vše je otevřené,“ pronesl renomovaný trenér.

A co pohled hráčské kabiny? "V prvním zápase jsme se přesvědčili o tom, že to jde. Měli jsme více šancí, ale dostali jsme smolnou branku v samotném závěru utkání. Víme, že soupeř je silný v kombinační hře a jsou technicky dobře vybavení, takže na ně musíme vyrukovat naší hrou, kterou jsme tam úplně nepředvedli. Myslím si, že to by na ně mohlo platit," přidal na stránkách fcslovacko.cz ostřílený zadák Petr Reinberk.

Jak se k důležitému klání vyjádřil kapitán Michal Kadlec? "Musíme být mnohem aktivnější než v prvním utkání. Nesmíme se dopustit žádného zaváhání v defenzívě. Nervozitu necháme tentokrát v šatně. Pozor si musíme dát zejména na nebezpečného útočníka Ilijeva," varoval exsparťanský obránce.

Liga mistrů je možná ještě víc než mistrovství Evropy, tvrdí Vrba. V čem může mít Sparta proti Monaku výhodu?

Zdroj: fcslovacko.cz