Stronati, Kozák, Plšek, Baluta a spol. zůstanou bez pohárů. Na další peníze může zapomenout i Baník...

Stronati, Kozák, Plšek, Baluta a spol. zůstanou bez pohárů. Na další peníze může zapomenout i Baník...

Úřadující maďarský vicemistr Puskás Akadémioa FC se rozloučil s pohárovým děním již ve druhém předkole Evropské konferenční ligy, v níž byla nad jeho síly lotyšská Riga.

Stoper Patrizio Stronati, záložníci Jakub Plšek a Alex Baluta či útočník Libor Kozák tak budou v ročníku 2021/2022 bez evropských pohárů...

V souvislosti s nedávným prodejem šestadvacetiletého středního obránce může brzký pohárový konec mužstva exlibereckého kouče Zsolta Hornyáka mrzet také Baník, který měl v transferové dohodě zakotven i bonus dosahující výše skoro čtyř milionů (150 tisíc eur).

Protože se však týkal jen postupu do základní skupiny evropského poháru, na Bazalech mohou na další finanční osvěžení k přestupovým 25 milionům korun zapomenout.

Na bonus si tak bude třeba minimálně rok počkat. Další finance však mohou dle informací Deníku Sport doputovat do Ostravy v případě, že by se někdejší zadák Austrie Vídeň nebo Mladé Boleslavi přesunoval opět někam jinam.

Nejvyšší maďarská soutěž NBI jinak startuje již první srpnový den a Puskás zajíždí na půdu Ujpestu Budapešť. Že by si Urblík a spol. spravili chuť alespoň v domácí lize?

Zdroj: isport.blesk.cz