U Botiče věří, že nová smlouva Puškáčovi osobně pomůže a své střelecké statistiky ještě vylepší...

U Botiče věří, že nová smlouva Puškáčovi osobně pomůže a své střelecké statistiky ještě vylepší...

I když měl o osmadvacetiletého forvarda Davia Puškáče během letní přestávky zájem Baník, v Ďolíčku neupěl a exopavský střelec navíc s vedením Klokanů pár dní před vypuknutím nové sezony podepsal nový kontrakt až do 30. června 2024.

U všeho samozřejmě byl i jeho agent Radek Matějek. "Jsme rádi, že David v Bohemce pokračuje. Věříme, že naváže na poslední půlrok a přidá víc gólů. To mu pomůže posunout sebe i celou Bohemku dál," vzkázal na bohemians.cz manažer.

"Můj začátek v Bohemce nebyl dobrý. Provázela mě častá zranění a měl jsem i velkou smůlu. V posledních měsících se mi však začalo dařit a nabídky nové smlouvy od Bohemky si moc vážím. Po tom složitém startu cítím důvěru vedení a je pro mě velmi důležité, že tady mohu pokračovat,“ liboval si na webu bohemians.cz svěřeenec Luďka Klusáčka, jenž rozvlnil síť i v prvním kole proti Votrokům.

Pokračování spolupráce s vysokým útočníkem vítá také sportovní ředitel Miroslav Držmíšek. "Nejen pěti brankami v minulé sezoně David ukázal, jakou má pro nás cenu. Navíc také zažívá delší období, kdy je zdravý a může se soustředit jen na fotbal. Věřím, že také nová smlouva mu osobně pomůže a své střelecké statistiky ještě vylepší," přidal funkcionář.

P.S.: Tříletou pracovní dohodu mimochodem u Botiče podepsal také devatenáctiletý bek Radek Lehovec, jenž v nedávné přípravě proti Senici asistoval u branky Tomáše Necida a celkově už nasbíral v barvách Bohemians 8 startů v přípravných duelech. Na prvoligový debut ale zatím mladík čeká.

180 minut (minimálně) s Ferencvárosem se nebude týkat Bořila, Ekpaie, Van Burena ani těchto dalších 6 slávistů...

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.