Od Spinnazoly až po Renata Sanchese aneb Ideální jedenáctka mistrovství Evropy podle Hattricku

Oficiální jedenáctka nedávného evropského šampionátu nabídla jen málo překvapení a minimálně pro českého fanouška i jedno velké zklamání. V ideální jedenáctce EURO podle časopisu HATTRICK se však na hrotu objevil Patrik Schick a ve středu zálohy fantastický Renato Sanches. Podívejte se na celou neporazitelnou sestavu.

Záložníci:

Renato Sanches

23 let, 30 milionů eur

Portugalsko

Lille

Stroj. Jako jediný z celé jedenáctky se nepodíval ani do čtvrtfinále, ale svými výkony zaujal mimořádně. Sebevědomím, silou a driblinkem si říkal o angažmá v některém z top evropských klubů.

Kevin De Bruyne 

30 let, 100 milionů eur

Belgie

Manchester City

Mozek. I přes zranění ukázal, že ani tak velký tým jako Belgie se bez něj neobejde. A zdaleka nejde jen o to, že zařídil polovinu branek svého týmu. Byl prostě všude.

Joakim Maehle 

24 let, 13 milionů eur

Dánsko

Atalanta Bergamo

Motor. Ať už vlevo, nebo vpravo, byl nezastavitelný. Trefil se proti Rusku i Walesu a přihrál na gól, který poslal domů Čechy. I v Bergamu už vyzvánějí telefony.

Ferran Torres

21 let, 50 milionů eur

Španělsko

Manchester City

Detailista. Ukázal, proč za něj Guardiola nechal zaplatit přes půl miliardy. I při odehrání poloviny minut nasbíral dva plus jedna, ale hlavně: dělal rozdíl. Ze svého týmu zaujal nejvíc!