Ondrášek v Bukurešti opravdu končí po pár týdnech a 111 odehraných minutách. I tak si ale vydělal miliony

Ondrášek v Bukurešti opravdu končí po pár týdnech a 111 odehraných minutách. I tak si ale vydělal miliony

Po nevybíravém červencovém prohlášení majitele FCSB George "Gigi" Becaliho se k tomu schylovalo a je to tady. Člen širšího kádru českého národního mužstva Zdeněk Ondrášek už není součástí rumunského giganta.

Protože ho bývalý forvard Českých Budějovic, Čáslavi, Tromsa, Wisly Kraków, Dallasu i Plzně posílil teprve před pár týdny, jedná se o nejkratší angažmá jeho profesionální kariéry.

V Evropské konferenční lize stačil odehrát za šestadvacetinásobného mistra země pouhých 46 minut čistého času, v rumunské nejvyšší soutěži pak přidal dalších 65 minut a to je všechno. Více už by si připsat neměl.

Jak zaznělo na sociálních sítích rumunského žurnalisty Emanuela Rosua (ex Guardian, FourFourTwo nebo World Soccer), vzájemná spolupráce skončila s okamžitou platností a ligový duel proti Gaz Metanu Mediasu se ho 8. srpna týkat nebude.

Jako volný hráč se může upsat komukoliv a protože ještě přestupové období ani zdaleka nekončí, na novou adresu by měl zaplout poměrně snadno. Navíc se tak stane i s pěkným finančním bonusem...

Z Rumunska si Ondrášek odveze 180 tisíc eur, což je skoro 4,7 milionu korun a může za to jak podpisový bonus ve výši 100 tisíc eur, tak odstupné 80 milionů eur, což jsou jeho čtyři měsíční platy.

Jestlipak to "Kobra" bude opět směřovat na českou půdu, nebo půjde po zahraniční štaci s pořadovým číslem 5?