Máte padáka! Hned s trojicí hráčů nepočítá trenér Koeman, kdo už nebude Messimu nahrávat na góly?

Máte padáka! Hned s trojicí hráčů nepočítá trenér Koeman, kdo už nebude Messimu nahrávat na góly?

Podle katalánského deníku Sport Martin Braithwaite, Samuel Umtiti a Alex Collado nebudou pokračovat v Barceloně. V posledním přátelském utkání proti Stuttgartu si nezahráli ani minutu, což signalizuje, že kouč Blaugranas do následující sezony s nimi už nepočítá. Definitivně se to může potvrdit ve středeční přípravě proti Salzburgu.

Barcelona v Německu v rámci přípravy na novou sezonu odehrála první přípravný zápas, který dal velkou šanci předvést se mladým hráčům. Navíc holandský trenér Ronald Koeman dal jasný signál směrem k trojici Braithwaite, Umtiti a Collado. Ani jeden se totiž neukázal na trávníku, to ukazuje, že nejsou v plánech na příští sezonu.

Alex Collado soustředění Barcy dokonce opustil předčasně, protože se podle posledních zpráv připojí k Bruggám, mělo by se jednat o hostování.

Pro Braithwaitea měl být sobotní zápas prvním přípravným zápasem, co se Dán vrátil z dovolené po Euru. Koeman mu však proti Stuttgartu nedopřál ani minutu. Do utkání nezasáhl ani Samuel Umtiti. Nicméně Francouz by rád ještě trenéra Koemana přesvědčil o svých kvalitách, jenže klub by očekával, že by sedmadvacetiletý stoper snížil svoji mzdu, a to hráč odmítá.

Zdroj: forcabarca.sk, sport.es

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.