Lischka: Nebál bych se toho, že bychom po jednom vysokém vítězství začali lítat v oblacích

Lischka: Nebál bych se toho, že bychom po jednom vysokém vítězství začali lítat v oblacích

Jak už jsme vás informovali, v historii samostatné české ligy si dokázalo připsat dva přesné zásahy během jednoho duelu pouze pět stoperů Baníku.

Do společnosti s Jakubem Pokorným, Tomášem Galáskem, René Bolfem a Tomášem Řepkou se před pár dny zařadil také ostravský navrátilec David Lischka, jenž dvakrát udeřil proti zlínským Ševcům.

Gratulací mu dorazilo strašně moc. "Jednu bych ale chtěl vyzdvihnout - od pana doktora Štěpána Černého, který mě operoval. To je pro mě nejvíc, takže mu musím takhle ještě jednou za vše poděkovat," citoval web fcb.cz slova kmenového zadáka Sparty.

Aktuálně už se však na Bazalech myslí na Dynamo České Budějovice. "Nebál bych se toho, že bychom po jednom vysokém vítězství začali lítat v oblacích. Fotbal je nevyzpytatelný a každý zápas je jiný. My musíme jít zápas od zápasu a potvrzovat ty výkony opakovaně. Ale je to samozřejmě dobře pro sebevědomí," přidal na fcb.cz stále teprve třiadvacetiletý obránce.

Na Střeleckém ostrově však v sobotu udělají vše pro to, aby všechny body zůstali na jihu. "Do týmu Baníku přišlo před sezonou několik nových hráčů a mají tak velice kvalitní mužstvo. Jsou hladoví po úspěchu a netají se velkými ambicemi. Víme, že nás čeká hrozně těžké utkání, na které se musíme dobře připravit. Abychom mohli uspět, je třeba předvést co nejlepší výkon," uzavřel na stránkách dynamocb.cz David Horejš, jenž vládne jihočeské družině již spoustu let.

Další prohra pro Spartu, generální partner klubu si zve vedení Letenských na schůzku

Zdroj: fcb.cz, dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.