Real už nahazuje udičku. Chytí se Mbappé do týmových barev Los Blancos?

Real už nahazuje udičku. Chytí se Mbappé do týmových barev Los Blancos?

Nečekaný konec Lionela Messiho na Camp Nou vlil do žil Realu Madrid odvahu na veřejně známou touhu získat francouzského útočníka Kyliana Mbappého. Bílý balet chce využít toho, že argentinská hvězda je již jednou nohou v Paříži, kde bude v ofenzivních řadách přetlak. Los Blancos monitorují dostupnost mistra světa z roku 2018 již delší dobu, ale nyní se nabízí možnost, jak jej přeci jen odlovit do svých barev.

Messi je evropskými médii vnímán již jako jistá posila PSG a v Paříži by se měl upsat na dva roky. Díky tomu je podle informací španělského listu Marca prezident francouzského giganta Al-Khelaifi ochoten uvolnit ze svého područí Mbappého.

Velkou neznámou je ale hráčova cenovka, která bude nadstandardní. Prezident Bílého baletu Florentino Pérez by musel za uvolnění francouzského útočníka uvolnit zhruba 150 milionů eur, což je při současné situaci nemalá částka.

Mbappého váže v Parku Princů smlouva už jen na jednu sezonu, proto by mohl během příštího léta odejít na San Bernabéu zdarma, ale Real zřejmě nechce nic podcenit a zbytečně riskovat, že by na jeho vytouženou posilu zacílil někdo další. Kouč PSG Mauricio Pochettino ale zatím jeho odchod vylučuje a počítá s ním do další sezony.

Zdroj: marca.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.