Nerazzurri hledají náhradu za Lukaka. Získají nového střelce opět na Old Trafford?

Nerazzurri hledají náhradu za Lukaka. Získají nového střelce opět na Old Trafford?

Inter Milán má v brzkých hodinách opustit belgický legionář Romelu Lukaku, který je již podle celé řady zdrojů jednou nohou v Londýně. Nerazzurri však potřebují nalézt na jeho post náhradu, proto se objevují spekulace, kdo by mohl být hlavní palebnou silou aktuálního mistra Serie A. Kromě pár variant z apeninského poloostrova se proslýchá, že by nový střelec mohl opět přijít z Old Trafford.

Inter se začíná na přestupovém trhu rozhlížet po novém útočníkovi. Ve hře je například Duván Zapata z Atalanty Bergamo, Dušan Vlahovič z Fiorentiny nebo Alexander Isak z Realu Sociedad. Podle britského listu The Mirror však klub ze San Sira upíná svůj zrak na Ostrovy, kde by mohl opět loupit v kádru Manchesteru United.

Nerazzurri by chtěli ve svých řadách vyzkoušet pětadvacetiletého francouzského reprezentanta Anthonyho Martiala. Kmenový hráč Rudých ďáblů je váben na roční hostování s možností opce, což se jeho chlebodárci příliš nezamlouvá a raději by byl pro trvalý přestup.

Italský klub by naopak rád hráče vyzkoušel a až poté jej začlenil do svých řad na delší dobu. Manchester United se zdá však být neoblomný, i když za Martiala nepožaduje žádnou přemrštěnou cenu. Snahou je jen získat zpět alespoň to, za co jej před šesti lety kupoval z Monaka. Tehdy se jednalo o 50 milionů liber, které chtějí na Old Trafford investovat do dalších možných posil před novou sezonou.

Zdroj: mirror.co.uk