Kadlec se v devětadvaceti letech pokusí o velký comeback. Ve Spartě a její rezervě to však nebude...

Kadlec se v devětadvaceti letech pokusí o velký comeback. Ve Spartě a její rezervě to však nebude...

TJ Sokol Červené Janovice, kde Václav Kadlec působil po boku Tomáše Řepky, Martina Jiránka či Romana Bednáře, zdá se byly pouhým předvojem.

Devětadvacetiletý exreprezentant se sice v únoru 2020 po vleklých zdravotních potížích rozloučil s profesionální kariérou a začal se věnovat osobnímu fitness koučingu, nicméně aktuálně je návrat mezi elitu opět ve hře...

Bývalý útočník Bohemians 1905, Sparty, Eintrachtu Frankfurt i Midtjyllandu by se měl podle informací Deníku Sport pokusit o návrat k aktivní kariéře.

Nestane se tak však ani ve Spartě, ani v její rezervě, jíž vede Michal Horňák a která operuje ve druhé nejvyšší soutěži, což by se nabízelo, ale na kapku jiné adrese...

Kadlec se má od úterý začít připravovat v béčku Mladé Boleslavi, jejímž áčku vládne Karel Jarolím, jenž momentálně velí exsparťanům jako Plechatý, Matějovský, Skalák, Karafiát nebo Jirásek.

Pakliže by jeho koleno obstálo a exletenský borec stačil ve společnosti Zahustela a spol. také fyzicky, třeba by se za zmíněnými hráči podíval i do prvního týmu a prezident Josef Dufek by mu nabídl smlouvu.

Těší mě, že zase slávisti neprojedou ligou s náskokem 20 bodů, hlásí Švancara. Plzeň se musí zlepšit v obraně

Zdroj: isport.blesk.cz