Villareal nemá co ztratit, pro vítězství uděláme všechno, zní z kabiny Blues. Čelíme nejlepšímu týmu světa, upozorňuje Emery

Villareal nemá co ztratit, pro vítězství uděláme všechno, zní z kabiny Blues. Čelíme nejlepšímu týmu světa, upozorňuje Emery
OBSAHUJE OHLASY

Již ve středu se Chelsea v Belfastu utká s Villarealem o Superpohár UEFA. Jedná se o tradiční souboj úřadujících vítězů Ligy mistrů a Evropské ligy.

„Chci vyhrát Superpohár, protože se mi to zatím nepodařilo a dvakrát jsem prohrál. Chceme znovu vytvořit historii a dosáhnout něčeho skvělého před startem nové sezony,“ citovalo ČTK slova trenéra Villarealu Emeryho.

„Superpohár nám ukáže, čeho jsme schopni proti soupeři jako Chelsea, úřadujícím evropským šampionům a pro mě aktuálně nejlepšímu týmu světa,“ upozornil španělský stratég.

Trenér londýnské Chelsea složil Emerymu poklonu a respekt. „Hodně respektuji Villarreal a Unaie Emeryho. Brzy budou muset přejmenovat Evropskou ligu na Trofej Unaie Emeryho. Je neuvěřitelný. Hrál pětkrát finále a čtyřikrát vyhrál, to je bláznivé. Myslím, že ke středečnímu zápasu přistupují tak, že nemají co ztratit. Ale my to bereme velmi vážně a uděláme všechno, abychom si odvezli trofej domů,“ sdělil na tiskové konferenci Thomas Tuchel, jehož slova nabídl web ČTK.

Zdroj: ČTK