Sima chválil sešívané obecenstvo: Tolik fanoušků jsem viděl ve Slavii teprve podruhé, bylo to neuvěřitelné

Sima chválil sešívané obecenstvo: Tolik fanoušků jsem viděl ve Slavii teprve podruhé, bylo to neuvěřitelné
OBSAHUJE VIDEO

I když Slavia Ferencváros před domácím publikem skolila, o což se po asistenci Abdallaha Simy postaral Lukáš Masopust, na postup dál to nestačilo. K případnému prodloužení totiž v Edenu chyběl ještě jeden vstřelený gól.

Jak moc bolí vypadnutí z bojů o Ligy mistrů mladého senegalského křídelníka? "Je to velmi složité, chtěli jsme vyhrát a kvalifikovat se do dalšího kola. Ale vstřelili jsme jen jeden gól. Je to pro nás i fanoušky hodně těžké, protože jsme do toho dali všechno," přiznal mladík, jenž už je dlouhé měsíce spojován s odchodem ze Sinobo Stadium.

Dvacetiletý rodák z Dakaru se dostal do hry až v 16. minutě a to poté, co střídal zraněného Petera Olayinku. "Jsem vždycky připraven obětovat se pro tým. Poslední zápas jsem nehrál, ale na tenhle už jsem byl připravený, takže jsem rád, že jsem nastoupil a pomohl týmu. Doufám, že budu takhle pokračovat a dál pomáhat mančaftu," přidal na webu slavia.cz svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Přítomné fanoušky chválil, doposud na ně kvůli koronavirové krizi nebyl příliš zvyklý. "Myslím si, že tolik fanoušků jsem viděl teprve podruhé ve Slavii. Jsem moc šťastný, bylo to neuvěřitelné. Mám velkou radost, že jsem mohl vidět stadion plný fanoušků," hledal pozitiva Sima.

Nynější cíl je jasný - kvalifikovat se alespoň do skupiny Evropské ligy. "Budeme se soustředit na další zápas, jsme Slavia a nikdy se nevzdáváme. Pořád tvrdě pracujeme a uděláme maximum, abychom se kvalifikovali," ubezpečil sešívanou obec ofenzivně laděný spoluhráč Kuchty, Musy, Krmenčíka a spol.

Zdroj: slavia.cz